Ashneer Grover, yazar Ankur Warikoo ile karşılaştırma üzerine

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Ashneer Grover, geçen yıl bir etkileyici olarak daha fazla para kazandığını iddia etti.

BhartPe’nin kurucu ortağı Ashneer Grover, tartışmalarda yeni değil. Eski Shark Tank India yargıcı geçenlerde bir yönetim okulu etkinliğinde konuşurken eski near.com CEO’su, sosyal medya fenomeni ve yazar Ankur Warikoo hakkında şaka yaptı. Bir öğrenci, Bay Grover’a artık yazar gibi bir etki sahibi olup olmadığını sorduğunda, şaka yollu bir şekilde, herhangi birinin kendisine söylediği en saldırgan ifade olduğunu söyledi.

Etkileşim sırasında Ghaziabad Yönetim Teknolojisi Enstitüsü’nden bir öğrenci, “Günümüzde çoğu girişimci etkileyici oluyor. Ankur Warikoo ile aranızda pek çok benzerlik görüyorum. Girişimciler ünlü olmanın önemli olduğunu düşünmeye mi başladılar?”

Bay Kıvırcık, kendisine daha önce hiç bu kadar saygısızca bir şey söylenmediğini ve tek bir kuralı olduğunu söyledi – asla kendisinin ve Bay Warikoo’nun adını aynı cümlede kullanmayın. O kadar kırılmıştı ki kalkıp binayı terk etmeyi düşündü. Öğrenciye, Ankur Warikoo ile karşılaştırılmaktansa lanetlenmeyi tercih edeceğini söyledi.

“Bundan daha saldırgan bir açıklama duymadım. Çok kırıldım, kalkıp gitmek istiyorum. Onun ve benim adımı aynı cümleye koyamazsın. Benim tek bir kuralım var, ne dersen de diyebilirsin. Institute of Management Technology Ghaziabad tarafından Youtube’da paylaşılan bir Haberda, “Anneme ve kız kardeşime şiddet uygulayan benimkini kastedebilirsiniz, bir şey söylemem. Ama beni Ankur Warikoo ile kıyaslamayın” dedi.

Eski Shark Tank jürisi de öğrencinin sorusunu yanıtlayarak, “Şimdi sorunuzun güzel kısmına geliyoruz. Ben rol yapıyorsam sen neden izliyorsun? Herkes rol yapabilir, ancak asıl soru kimin rollerinin izlendiğidir. Evet, ben bir etkileyiciyim. Dahil olmayı ve karmaşa yaratmayı seviyorum.”

Girişimciye göre, Haber başına 20 milyondan fazla görüntüleme almaya devam ederse, makara oluşturmaya devam etmesi yeterince mantıklı. Etkinlikte “Bugünlerde etkileyicilerin ne yaptığını bilseydiniz ağlardınız” dedi. Geçen yıl, bir girişimci olarak ve bankacılıkta kazandığından daha fazla para kazandığını da sözlerine ekledi.

Bay Grover devam etti, “Artık bir şova ihtiyacım yok, insanlar beni sosyal medyada televizyonda tükettiklerinden daha fazla tüketiyor.”

Ayrıca Okuyun: Ashneer Grover, IPL 2023 Öncesinde Fantasy Cricket Uygulamasını Başlattı

Çok sayıda kişi artık viral olan Haberya tepki gösterdi.

Bir kullanıcı “Yaar ye banda sach me brand he …..O ateş” dedi.

Başka bir kişi, “Rakhi Sawant Lite: Ashneer Grover,” yorumunu yaptı.

Üçüncü bir kişi ekledi: “Ashneer Sir’den yine destansı!!!!”

Başka bir kullanıcı, “Ankur Warikoo’nun bir sonraki Habersu – Reddedilmeyle nasıl başa çıkılır” notunu düştü.

Bir kullanıcı “Bu kibirden başka bir şey değil” yorumunu yaptı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın