Angel Di Maria’nın eşi Jorgelina Cardoso’dan itiraf!

celikci

New member
Arjantinli ünlü futbolcu Angel Di Maria’nın eşi Jorgelina Cardoso, Arjantin televizyon kanalı LAM için yaptığı açıklamalar ile gündem oldu. Cardoso, Maria’nın Premier Lig (İngiliz Futbol Ligi) takımlarından Manchester United’a yalnızca para için katıldığını itiraf etti.

“İki kat maaş teklif edilirse koşarsınız”

Jorgelina Cardoso, eşi Angel Di Maria hakkında yaptığı açıklamalar ile herkesi şaşırttı. Di Maria’nın Premier Lig’e nasıl katıldığını anlatan Cardoso, bu tercihin yalnızca para için olduğunu şu sözlerle itiraf etti: “Bir gün Angel yanıma geldi ve bana ‘Manchester United’dan gelen şu teklife bakın’ dedi. Gitmek istemedim ve ona yalnız gitmesini söylemiş oldum. Bana birlikte gitmemizi istediğini söylemiş oldu. Teklif edilen para İspanyolların teklif ettiğinden epeyce daha fazlaydı. Bu yüzden kabul ettik ve gittik. Bir şirkette çalışıyorsanız ve size iki kat maaş teklif edilirse koşarsınız.”

“Her şey harikayken teklif geldi”

Konuşmasında eski Manchester City oyuncusu Sergio Agüero’nun eşi Gianinna Maradona ile Manchester’a tatile gittiğinden bahseden Cardoso, hiç bir şeyi beğenmediğini belirtirken, “Sergio Agüero’nun eşi Gianinna Maradona ile arkadaştık ve Manchester’a tatile gittik. Her anı müthişti. Tatilden konuta geldik ve dedim ki: ‘Eğer bir gün transfer olursan, İngiltere haricinde dünyanın rastgele bir yerinde olduğundan emin ol.’ Muhakkak hiç bir şeyi beğenmedim. İnsanların hepsi bir tuhaf. Etrafta dolaşıyorsun ve seni öldürüp öldürmeyeceklerini bilmiyorsun. Yemeklerin hepsi iğrenç. Bayanlar ise porselen üzere görünüyorlar. Angel ile Madrid’deyken dünyanın en âlâ kadrosuyla birliktedik ve hava, yemekler özetlemek gerekirsesı her şey harikaydı. Lakin daha sonra United’ın teklifi geldi.” dedi.

“Kendimi öldüreceğimi söylemiş oldum”

Açıklamalarının devamında bu transferi hiç bir vakit istemediğini, bu yüzden Angel Di Maria ile arbede ettiklerini ve Arjantinli futbolcunun bu teklif ile finansal olarak daha âlâ olacakları konusunda ısrar ettiğini de söyleyen Carsodo, “Bana finansal olarak daha âlâ olacağımızı ve gitmemiz gerektiğini söylemiş olduği vakit arbede ettik. Onu bu transfer yüzünden suçlamıyorum lakin sahiden müthişti. Ona ‘yaşamım gecenin şu ikisinde kendimi öldüreceğim’ dedim.” sözlerini kullandı.

Zararına satıldı

Angel Di Maria, 2014’ün Ağustos ayında Real Madrid’den Manchester United’a 59.7 milyon sterlin karşılığında transfer olmuştu. O periyodun en kıymetli transferlerinden biri olan Di Maria, 11 ayın akabinde hayal kırıklığı yaratan bir sezdaha sonrasında 15 milyon sterlin ziyan ile Paris Saint-Germain’a tranfer olmuştu.

(Ajansspor)