Anand Mahindra, Ladakh’ta yeni inşa edilen futbol stadyumunun çarpıcı görüntülerini paylaşıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
30.000 seyirciyi ağırlayabilir

Sanayici Anand Mahindra, sosyal medya paylaşımlarıyla bizleri şaşırtmaktan hiç vazgeçmiyor. Mahindra Grup Başkanı’nın Twitter hesabı, 10.5 milyon takipçisi için ilginç, ilham verici ve eğlenceli tweet’lerle ve önemli hayat dersleriyle dolu. Bu kez takipçilerine Ladakh’ta inşa edilen yepyeni bir futbol stadyumunun bazı çarpıcı görüntülerini gösterdi. Ayrıca yeni inşa edilen stadyumda bir futbol maçı izlemek istediğini de ifade etti.

Deniz seviyesinden 11.000 fit yükseklikte inşa edilen suni çim açık pist ve futbol stadyumu, ülkenin en yüksek futbol stadyumu ve dünyada ilk 10’da yer alıyor. 30.000 seyirciyi ağırlayabilir.

Bay Mahindra, orijinal olarak çarpıcı görüntüleri paylaşan başka bir hesaptan görüntüleri retweetledi ve şöyle yazdı: “Bu görüntü nefesinizi kesiyor. Ve oksijen eksikliğinden değil!! Gelecekte bir noktada, televizyonda kriket izleyen tembel bir patates olmak yerine, Pazar günü bu stadyumdaki bir futbol maçında fiziksel olarak orada olmak istiyorum!”

Buradaki resimlere bakın:

Bu manzara nefesinizi kesiyor. Ve oksijen eksikliğinden değil!! Gelecekte bir gün, bir Pazar günü televizyonda kriket izleyen bir kanepede patates olmaktansa, bu stadyumdaki bir futbol maçında fiziksel olarak orada bulunmak isterim! https://t.co/BxJoehTKjW

— anand mahindra (@anandmahindra) 23 Nisan 2023
Paylaşıldığından beri, görüntüler 2.23 binden fazla beğeni, 3.165 beğeni ve 300’den fazla retweet topladı. Ladakh’ın karla kaplı dağları arasındaki stadyumun nefes kesen manzarasını gören kullanıcılar şaşkına döndü.

Bir kullanıcı şöyle yazdı: “Ladakh, futbol taraftarları için kusursuz ortamıyla kendisini diğerlerinden ayırır ve şampiyonlara ilham verirdi.” Bir başkası, “Kesinlikle efendim! Muhteşem bir manzara, bu güzel stadyumda bir futbol maçını canlı izlemenin ne kadar muhteşem olacağını hayal bile edemiyorum.”

Bir üçüncüsü şöyle yazdı: “Kesinlikle büyüleyici! Canlı bir spor etkinliğinin enerjisi ve atmosferi gibisi yoktur. Hayalinizin yakında gerçekleşmesini umuyoruz!” Dördüncüsü ekledi: “Anand efendim, Ladakh’ta bir futbol maçı izlerseniz harika olur! Her zaman harika fikirlerin var. Hayranlıkla.”

Stadyum, Hindistan hükümetinin Hindistan’da spor kültürünü teşvik etme girişimi olan Khelo Hindistan programının bir parçası olarak inşa edildi. Geçen yıl Başbakan Modi, böyle bir altyapının spor, turizm ve istihdam alanlarında da büyük fırsatlar getireceğini söylemişti. Bu sentetik koşu parkurunu ve futbol sahasını inşa etmenin tahmini maliyeti 10.68 Rs.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın