Anand Mahindra kil çömleğin faydalarını sıralıyor, Twitter tepki gösteriyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Toprak çömleğin buzdolabına kıyasla uygun fiyatlı, dayanıklı ve taşınabilir olduğunu söyledi.

Sanayici Anand Mahindra, sosyal medya paylaşımlarıyla bizleri şaşırtmaktan hiç vazgeçmiyor. Mahindra Grup Başkanı’nın Twitter hesabı, sosyal medya kullanıcılarının sıklıkla ilgisini çeken ilginç, ilham verici ve komik tweet’lerle dolu. Özellikle Hintli olan her şeyin hayranıdır ve sık sık ona olan sevgisini ve desteğini itiraf eder. desi yenilikler. Hindistan’da yaz mevsimi yaklaşırken, Mahindra Grup Başkanı surahi (geleneksel olarak soğuk su depolamak için kullanılan toprak kap) ile buzdolabı arasındaki kaygısız bir karşılaştırmayı paylaştı. Ancak gönderi internette tartışma yarattı.

“Dürüst olmak gerekirse, Surahi aynı zamanda tasarım ve estetik açısından da üstün.” “Gezegen üzerinde olumlu bir etki yaratmakla giderek daha fazla ilgilenen bir dünyada, mütevazi Surahi birinci sınıf bir yaşam tarzı aksesuarı haline gelebilir” diye yazdı. “Surahi” nin faydaları.

Buradaki gönderiye bakın:

Açıkçası, Surehi tasarım ve estetik açısından da üstündür. Gezegen üzerinde olumlu bir etki yaratmakla giderek daha fazla ilgilenen bir dünyada, mütevazi Surahi birinci sınıf bir yaşam tarzı aksesuarı olabilir.
👍🏽
(Kredi: @EğitimliMoron) pic.twitter.com/SR2M7sSMxU

– Anand Mahindra (@anandmahindra) 9 Mayıs 2023
Bir karşılaştırmada, toprak su sebilinin buzdolabına göre uygun fiyatlı, dayanıklı ve taşınabilir olduğunu söyledi. Ev aleti şu anda 10.000 rupiden fazlaya mal oluyor, yalnızca yedi ila 15 yıl dayanıyor, çok fazla bakım gerektiriyor, elektrik tüketiyor ve taşınabilir değil. Gönderi ayrıca mizahi bir şekilde, şarkıcı Arijit Singh’in bile buzdolabı hakkında değil “Surahi” hakkında bir şarkı söylediğinden bahsetti.

Tweet kullanıcıları ikiye böldü, birçoğu Bay Mahindra ile aynı fikirdeyken, diğerleri bunun pratik olmadığını söyledi.

”Surehi sadece su depolamak içindir. Buzdolaplarının birden fazla işlevi vardır. Buzdolabınız varsa, suyun tadını artırdığı ve yazın bile serin tuttuğu için surahi de kullanabilirsiniz. Bir kullanıcı “İkisini karşılaştıramayız efendim” diye yazdı. Bir başkası, “Böyle şeyler söyleyebildiğine inanmak zor. Cidden.”

Bay Mahindra yanıt olarak şöyle yazdı: “Açıkça hafif yürekli bir karşılaştırmaydı, bu yüzden korkmayın, güçlü buzdolabı yok olmanın eşiğinde değil!”

Açıkça hafif yürekli bir karşılaştırmaydı, bu yüzden korkmayın, güçlü buzdolabı yok olmanın eşiğinde değil! https://t.co/eFVZfsP5nu

– Anand Mahindra (@anandmahindra) 9 Mayıs 2023
Ancak ikinci bir kullanıcı, “16 yıldır kullanıyorum” diyerek gönderiyi yineledi. Suyun tadı iyileşir. Öksürük, soğuk algınlığı veya diğer alerjiler yok. Dondurma tüketmeyi uzun zaman önce bıraktım. Şiddetle tavsiye edilir.”

Bir kullanıcı, evinde “Surahi” olup olmadığını sorduğunda, “Evimde bir Surahi ile büyüdüm.” İtiraf etmeliyim ki şu anda bizde yok ama hemen sipariş vereceğim. Ve ABD’deki çocuklarıma da gönderin!”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın