Anand Mahindra, Hint asıllı kızın 'America's Got Talent'taki muhteşem performansı karşısında şaşkına döndü

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Pranysqa Mishra, Taylor Swift'ten ilham aldığını açıkladı.

X üzerinde oldukça aktif olan sanayici Anand Mahindra, 11,2 milyon takipçisi için düzenli olarak güncel konular ve heyecan verici hikayeler paylaşıyor. Pazartesi günü, çarpıcı şarkı söyleme becerileriyle America's Got Talent jürisini büyüleyen 9 yaşındaki Hindistan kökenli Pranysqa Mishra'nın Habersunu paylaştı. 9 yaşındaki çocuk, Tina Turner'ın kült şarkısını yorumladı “Nehir derin, dağ yüksek, o kadar etkileyiciydi ki Gösteri jürisi Heidi Klum onu Altın Zil ile onurlandırdı.

Bay Mahindra da onun “ham yeteneğinden” aynı derecede etkilendi ve onu övdü. İş adamı, gösteri sırasında büyükannesini aradığında gözyaşlarına boğulduğunu da açıkladı.

Videosunu paylaştı ve şunu yazdı: “Burada neler oluyor?? Son iki hafta içinde ikinci kez, Hint kökenli ÇOK genç bir kadın, inanılmaz bir yetenekle @AGT'de sahneyi salladı. Yerli Amerikan müzik türlerinde edinilen becerilerle. Rock ve İncil. Pranysqa Mishra yalnızca DOKUZ yaşında. Lanet olsun, büyükannesini aradıklarında benim de gözlerim yaşarmıştı. Evet, Amerika'nın aslında yeteneği var. Ve bunların çoğu Hindistan'dan geliyor…”

Videoyu buradan izleyin:

Burada ne oluyor yahu??

Son iki hafta içinde ikinci kez, Hint kökenli genç – ÇOK genç – bir kadın sahneyi salladı @AGT tek kelimeyle muhteşem, ham bir yetenekle.

Yerli Amerikan müzik türlerinde edinilen becerilerle: Rock ve Gospel.

Pranyska… pic.twitter.com/2plEj8EXVs

— Anand Mahindra (@anandmahindra) 8 Temmuz 2024
Netizenler Bay Mahindra'nın görüşlerine tamamen katıldı ve kızın sansasyonel sesinden etkilendiler. Bir kullanıcı şunu yazdı: “Gerçek yeteneği gerçekten takdir ediyorsunuz ve her zaman onu arıyorsunuz.”

Bir diğeri şu yorumu yaptı: “Harika bir sesi vardı ve özgüveni kelimenin tam anlamıyla büyüleyiciydi. Bu özgüven, özgür ruhun gerçek doğasını gösterir. Özgür bir ruhun geliştirilmesinden tüm ekosistem sorumludur. Aile, arkadaşlar, toplum, okullar bu ekosistemin parçalarıdır.”

Üçüncüsü şunu ekledi: “Evet. Bu gerçekten inanılmaz. Ne büyük bir başarı!”

Özellikle Florida'da yaşayan Pranysqa Mishra, efsanevi şarkıcı Taylor Swift'ten ilham aldığını açıkladı.

“Merhaba @taylorswift13 Performans Habermun yayında olmasından mutluyum @AGT seninle sahneye çıkıyoruz. Sonsuz ilhamınız yolculuğumu alevlendirdi ve benim gibi sayısız kıza büyük hayaller kurma ve kabuklarımızdan kurtulma gücü verdi. Sen benim akıl hocamsın ve senin yolunu takip etmek bir rüyaydı. Sizin… https://t.co/RcezuRxHeW

— Pranysqa Mishra (@PranysqaM) 7 Temmuz 2024
Kız, Swift'i akıl hocası olarak nitelendirdi ve ona teşekkür etti. Sen benim akıl hocamsın ve senin yolunu takip etmek bir rüyaydı. Yoğun programınızın ortasında sözleriniz benim için dünyalar anlamına geliyor; beni ölçülemeyecek kadar güçlendireceklerdi. Umarım performansım yüzünüzde bir gülümsemeye neden olur.

Daha fazla güncel haber için buraya tıklayın