Anand Mahindra, Anneler Günü’nden kalma bir fotoğrafını paylaşıyor: ‘Şun için teşekkürler…’

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Anneler Günü, anneleri onurlandırmak ve takdir etmek için tüm dünyada kutlanan özel bir gündür. Bu yıl Anneler Günü 14 Mayıs Pazar gününe denk geliyor. Sosyal medya, bir çocuk ve bir anne arasındaki güzel bağı vurgulayan sevimli gönderilerle dolu. Sanayici Anand Mahindra, günü kutlamak için Twitter’da rahmetli annesi Indira Mahindra ile bir hatıra fotoğrafı da paylaştı.

Başlığa göre siyah beyaz görüntü, sanayicinin babası Harish Mahindra’nın başkanlığındaki bir hissedarlar toplantısında tıklandı.

“Her yıl #AnnelerGünü’nde annemin eski fotoğrafları için balığa çıkarım… Beni babamın başkanlık ettiği Mahindra Ugine Steel’in yıllık genel kuruluna ilk kez götürdüğü geçmişten bir bakış. Koçluk için teşekkürler Ma. “Nerede olursanız olun #AnnelerGünü’nüz kutlu olsun” notunu düştü.

Buradaki resme bakın:

Her yıl daha fazla #Anneler Günü Annemin eski fotoğraflarını arıyorum… Babamın başkanlığını yaptığı Mahindra Ugine Steel’in yıllık genel kuruluna beni ilk kez götürdüğü geçmişten bir bakış. Koçluk için teşekkürler Ma. Mutlu #Anneler Günüpic.twitter.com/ejmBRvtF4Q

– Anand Mahindra (@anandmahindra) 14 Mayıs 2023
Netizenler güzel resme hayran kaldılar, çoğu kendi annelerini hatırladı. Bir kullanıcı, “Anneler Günün Kutlu Olsun – Seni güçlü ve başarılı yaptı – sana çok çalışma ve yaptığın her şeyin en iyisi olma alışkanlığını verdi.” “Sevimli annene şapka çıkarıyorum.”

Bir başkası, “Son derece zarif bir hanımefendi.” “Bunu paylaştığınız için teşekkürler efendim.”

Üçüncüsü, “Çok meraklı bir çocuğa benziyorsun ve annen çok güzel” derken, dördüncüsü, “Yaşın ne olursa olsun, o olmazsa olmaz… Kusurların ne olursa olsun, o tek kişi.” seni önemsiyor ve seni seviyor! Her zaman yanımızda olduklarını ve olacaklarını biliyoruz. Anneler günün kutlu olsun!”

Beşincisi ekledi: “Bu, annenin çocuğuna aşıladığı ömür boyu sürecek bir derstir. Büyük kurumlar bile böyle bir şeyi aktaramıyor.” Bunu hayatımız boyunca hep yanınızda taşıyacaksınız. Anneler günün kutlu olsun!”

Birkaç yıl önce, Indira Mahindra’nın kendisine hamile olduğu bir fotoğrafını tweetledi.

Rahmetli anneme şükranlarımı ifade etmek için doğru bir görsel. Ben onun rahminde büyümekle meşgulken örgü örüyordum. Hamileyken mutlu görünmesine sevindim ve umarım beni büyütme ihtiyacı yüzünden gülümsemesini silmemiştir! ? Anneler günün kutlu olsun her neredeysen… pic.twitter.com/BRLHM7YLKH

– Anand Mahindra (@anandmahindra) 10 Mayıs 2020
“Rahmetli anneme şükranlarımı ifade etmek için doğru bir görüntü.” Ben onun rahminde büyümekle meşgulken örgü örüyordum. Hamileyken mutlu görünmesine sevindim ve umarım beni büyütme ihtiyacı yüzünden gülümsemesini silmemiştir! “Nerede olursan ol, Anneler günün kutlu olsun” diye yazdı.

Özellikle Indira Mahindra, Lucknow’daki Isabella Thoburn (IT) Koleji’nde tarih öğreten bir öğretmendi.