Amazon CEO’su Jeff Bezos, Coachella’ya 12 dolarlık bir gömlekle katıldı. İnternetin Nasıl Yanıt Verdiğini Görün

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Jeff Bezos ve kız arkadaşı Lauren Sanchez, Coachella’da görüldü.

Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’un yakın tarihli bir fotoğrafı viral oldu ve multi-milyarderin tüketicilere mal satmak için yalnızca kendi e-ticaret sitesini kullandığını değil, aynı zamanda kişisel kullanım için de ürün satın aldığını gösteriyor.

İnternette hızla yayılan küçük bir Haber klip ve birkaç resim, Bay Bezos’un Cuma gecesi rapçi Bad Bunny’nin Coachella performansından keyif aldığını gösteriyor.

Bununla birlikte, görüntülerin en ilgi çekici yönü, onu Amazon web sitesinde satışa sunulan bir gömlekle göstermesidir.

Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali’nin ikinci haftasonunda Kendall Jenner, Kris Jenner ve Jeff Bezos. pic.twitter.com/OaX7ZjgkJz

— @21metgala (@21metgala) 22 Nisan 2023
59 yaşındaki Bay Bezos ve kız arkadaşı Lauren Sanchez, müzik etkinliğinde dans ederken görüntülendi. İkili ayrıca Corey Gamble ve Kris Jenner ile takılırken görüntülendi.

Sosyal medya kullanıcıları tarafından yapılan çevrimiçi aramalar, gömleğin Amazon’da yaklaşık 12 dolara satıldığını ortaya çıkardı.

Hatta ürünün ekran görüntüsü ve açıklaması bir Twitter kullanıcısı tarafından yayınlandı.

Bezos’un Coachella’ya gitmesine ve benim yaptığımın aynısını yapmasına – Amazon’dan 15 dolarlık bir Hawai gömleği giymesine kesinlikle bayılıyorum.https://t.co/CcQIDK2uGVpic.twitter.com/x8zGzWs5S9

— Sheel Mohnot (@pitdesi) 24 Nisan 2023
Gömlek Amazon’da yayınlanandan biraz farklı göründüğü için kullanıcı, “Amazon’da Buzhidao adlı bir satıcıdan satın aldığınız gömlek tam olarak listedeki gibi görünmeyebilir. Amazon’da Buzhidao Buzhidao adlı bir satıcıdan satın aldığınız gömlek tam olarak listedeki gibi görünmeyebilir.”

Başka bir kullanıcı, “Onun, ‘Beni boşverin beyler’ gibi bir Amazon deposuna girip, giyecek kıyafet bulmak için rafları karıştırdığı fikrini gerçekten seviyorum” yorumunu yaptı.

Bu arada internet, devam eden Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali ile ilgili hikayelerle dolup taşıyor ve hayranlar yedi cennette en sevdikleri sanatçıların performansını izliyor. Diljit Dosanjh, heyecan verici performansıyla sahneyi ateşe verirken, festivale davet edilen ilk Pencaplı şarkıcı olarak Hindistan’ı gururlandırdı. Coachella her yıl dünyanın en iyi müzik yeteneğini kendine çekiyor.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın