Alia Bhatt'ı taklit ederek viral olan fenomen Chandni Bhabhda, Mumbai'de bir daire satın aldı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Etkileyici, evi satın almak için para biriktirdiğini açıkladı.

Alia Bhatt hakkındaki çarpıcı izlenimleriyle viral olan fenomen Chandni Bhabhda, Mumbai'de bir daire satın aldı. Taklit sanatçısı Instagram'da fotoğraf paylaşarak, “BRB (hemen döneceğim) EMI'leri (aylık taksitlere eşdeğer) ödüyor.”

24 yaşındaki fenomen, açılış törenine ait fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Pembe bir sari giyen Bayan Bhabhda, aile üyeleriyle birlikte geleneksel yeni eve taşınma ritüellerini gerçekleştirirken görüldü.

Birçok sosyal medya kullanıcısı ve ünlü, onu büyük başarısından dolayı tebrik etti.

Bayan Bhabhda, Instagram Hikayelerini kullanarak dairesinin iç mekanlarına kısa bir bakış paylaşma niyetini dile getirdi ve Rajasthani ve Bollywood etkilerini mekana dahil etme planlarını açıkladı. Evi için eşyalar satın almak üzere Rajasthan'a, mobilya devi IKEA'ya ve Mumbai'deki Crawford Market gibi yerel pazarlara yapacağı ziyaretlerden bahsetti ve dekorun herhangi bir “hi-fi” unsuru içermeyeceğini vurguladı.

“Bütün ailem çok mutlu. Benimle son derece gurur duyuyorlar” dedi Instagram Stories'deki bir Haberda.

Etkileyici, evi satın almak için para biriktirdiğini açıkladı.

“İnsanların tipik tatiller yaptığını ve başka ülkelere seyahat ettiğini gördüğümde çok fazla FOMO yaşadım. Oraya gitmek istedim ama olmadı. Çünkü sürekli tasarruf ettim. Neredeyse dolduğum birçok nokta vardı” dedi.

Etkileyici kişi Pazar günü şehirdeki Mumba Devi Tapınağı'nda yaptığı dualardan fotoğraflar paylaştı.

Bu arada Bayan Bhabhda, Alia Bhatt'ın sesiyle pizza sipariş ettiği Haberyu yayınlayarak ün kazandı. İzlenimleri o kadar doğruydu ki, siparişi alan kişi görüşme sırasında oldukça tedirgin oldu. Video Instagram'da havaya uçtu ve hatta aktris Alia Bhatt bile tepki gösterdi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın