Adam otomatik çekçekini üstü açık arabaya dönüştürüyor, viral Haber

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Otomatik çekçek sürücüsü pembe boyalı aracın özelliklerini gösteriyor


Yerli Amerikalıların benzersiz ve faydalı bir şey üretme yeteneğinin benzersiz olduğu evrensel olarak kabul edilen bir gerçektir. Kullanmak jugaad, zor sorunlara hızlı, ekonomik ve pratik çözümler geliştirebilirler. Bunun kanıtı olarak, üstü açılır bir araba gibi görünmek üzere tasarlanmış tamamen değiştirilmiş bir otomatik çekçek gösteren bir Haber sosyal medyada ilgi görüyor. Bu eşsiz otomatik çekçekin Habersu, autorikshaw_kerala tarafından Instagram’da paylaşıldı.

Videoda şoför pembe boyalı aracın trenlerini gösteriyor. Arabanın tavanı bir düğmeye dokunarak geri çekilir ve katlanır. Peluş koltuklar da pembeye boyanmıştır.

Videoyu buradan izleyin:


Videonun hemen viral olmasına ve birkaç kullanıcının esprili sözlerini paylaşmak için içeri girmesine şaşmamalı. Video, Instagram’da 1 milyon kez görüntülendi. Bir kullanıcı şu yorumu yaptı: “Arabanın Rolls Royce’u.”

Başka bir kullanıcı şunu yazdı: “Ödeyebileceğim üstü açılır araba”

Üçüncü kullanıcı “Bugatti başarısız oldu” diye şaka yaptı.

Geçen ay sanayici Harsh Goenka, lüks bir araba gibi tasarlanmış otomatik bir çekçekin Habersunu da paylaştı. Eski bir arabayı andıran dönüştürülmüş otomatik çekçek tavansız bir araca sahiptir ve parlak siyah bir dış cepheye ve çekici bir görünüm vermek için sarıya boyanmış pelüş koltuklara sahiptir.

Geçen yıl, Yeni Delhi’de bir otomatik çekçek, sıcağı yenmek için üç tekerlekli bisikletin çatısına mini bir bahçe diktiğinde yaratıcılığıyla viral oldu.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst