Adam Kaliforniya'daki Otomatik Çekçek Sürüşünün Videosunu Paylaştı, İnternetteki Tepkiler

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bir kullanıcı, “ABD'de toplu taşımaya şiddetle ihtiyacımız var!!!” dedi.

Üç tekerlekli bisiklet olarak da bilinen Autorickshaws, Hindistan'da popüler bir ulaşım aracıdır. Birçok kişi işe veya üniversiteye giderken buna güveniyor. Ancak bu araca Amerika Birleşik Devletleri'nde nadiren rastlanır. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada bir kullanıcı Kaliforniya sokaklarında siyah-sarı renkli bir arabanın Habersunu paylaştı.

Manohar Singh Rawat Habernun başlığını şöyle yazdı: “Kaliforniya'daki Auto Rikshaw. #artesia.” Video, yayınlandığından bu yana platformda sekiz binden fazla görüntüleme ve 22.000 beğeni topladı.

Aşağıdaki Haberyu izleyin:

Bir kullanıcı, “ABD'de toplu taşımaya şiddetle ihtiyacımız var!!!” dedi.

Başka bir kullanıcı şöyle yazdı: “Dün Artesia'daydım ve insanların fotoğraf çekmesi için Pioneer Cash & Carry mağazasının önüne park ettiler!!!”

Başka bir kişi “Bunu nasıl kaçırdım” diye ekledi.

“Dün Pioneer Bulvarı'nda gördüm. İki kere bakmak zorunda kaldım” dedi bir Instagram kullanıcısı.

Beşinci bir kullanıcı şunu ekledi: “Çekçek Bangalore'dan geliyorsa, bir buçuk metrelik ücret alır.”

Bir kullanıcı “Aman Tanrım, sen deli misin?” dedi.

Bir kullanıcı “Eksik olan tek şey bisiklet çekçeki” diye şaka yaptı.

Bir kişi şunları yazdı: “Kaliforniya halkı bunun bir tür yeni ve şık yolculuk olduğunu düşünüyor. Bu adam şu anda Uber'den para kazanıyor olabilir.”

“Auto'yu zaten Birleşik Krallık'ta görmüştüm… Ama şimdi Kaliforniya'da da!! Hintliler kesinlikle her yerdeler” yorumunu yaptı bir Instagram kullanıcısı.

Bu arada İngiliz polisi alışılmadık bir hamleyle 2022 yılında tuk-tukların suçla mücadelede kullanılacağını duyurdu. Gwent Polisi suçla mücadele için dört tuk-tuktan oluşan bir filo ekledi. Galler polisi, tuk-tukların Newport ve Abergavenny'deki memurlar ve büyükelçiler tarafından “gece gündüz” parklarda, kaldırımlarda ve diğer kamusal alanlarda devriye gezmek için kullanılacağını söyledi. Araçların hızı saatte 55 kilometre ile sınırlandırıldı. Polis yetkilileri, bu tuk-tukların suçları bildirmek, yardım istemek ve suç önleme konusunda tavsiyelerde bulunmak için “güvenli yerler” olarak kullanılacağını söyledi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın