Adam Bengaluru Havalimanı’ndan Electronic City’ye taksi fiyatı karşısında şok oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Fiyatlar internette birçok kişiyi şok etti.


Bengaluru, trafiği ve saatlerce süren trafik sıkışıklığıyla ünlüdür. İnsanlar trafik kabusu ve toplu taşımanın azalan kullanılabilirliği hakkında yorum yapmaya devam ediyor. Bu nedenle, birçok kişi özel taksilere biniyor ve Ola ve Uber gibi taksi toplayıcılarına güveniyor. Geçtiğimiz günlerde havalimanından Electronic City’ye gitmek isteyen bir kullanıcı Uber taksi fiyatlarını görünce şok oldu.

Adam mikroblog sayfasını ziyaret etti ve şöyle yazdı: “E-City’den Bangalore Havaalanına giden Uber ücreti. Taksi ücreti, uçak bileti için ödediğime tehlikeli derecede yakın.” Ayrıca Uber fiyatlarının ekran görüntüsünü paylaştı. 52 km’lik rota için Uber Premium’un fiyatı 2.584 rupi, Uber XL ise 4.051 rupiydi.

E-City’den Bangalore Havalimanı’na Uber Ücreti

Taksi yolculuğunun maliyeti, uçak bileti için ödediğime tehlikeli bir şekilde yakın
😭
pic.twitter.com/FUw9jygeMh

— Badass Dad
🚬
🍺
(@Badass_Superdad) 23 Mayıs 2023
Fiyatlar internette birçok kişiyi şok etti. Artık viral olan gönderi 80.000’den fazla görüntüleme ve 740 beğeni topladı.

Bir kullanıcı “Yoğun zamanlar önemlidir” dedi. Ancak kullanıcı, fiyatların yoğun saatlerde değil, sabah 6’da olduğunu belirtti.

“Delilik bu! AC otobüslerin de gidebileceğine ve oldukça rahat olabileceğine inanıyorum. Geçmişte Mysuru için bir tane aldım” diye yorum yaptı başka bir kişi.

“Geçen gün saat 22.30’da HSR’den EC’ye bir taksiye ihtiyacım vardı, en düşük ücret 850 rupi idi. Bunun yerine beni alması için kayınpederimi aradım” dedi.

Bir kişi de ekledi: “Aynen öyle. Sadece fiyat değil, seyahat süresi de iç hat uçuşlarında çoğunlukla aynı.”

Bir kullanıcı, “Önce bizi kandırdılar ve şimdi bizi yağmalamaya başlıyorlar” dedi.

“Bangalore Zirvesi,” dedi başka biri.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst