ABD'li mühendis, randevu bulmak için Facebook reklamlarını kullanıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Facebook'un ana şirketi Meta, seri ilanlar için haftada 5 ile 50.000 dolar arasında ücret alıyor.

Çevrimiçi flört dünyası genellikle kafa karıştırıcı ve karmaşıktır, insanları kalabalığın arasından sıyrılmak için yaratıcı ve etkileyici flört biyografileri oluşturmaya yönlendirir. Son on yılda Tinder, Grindr, Bumble ve Hinge gibi uygulamalar insanların tanışma ve randevulaşma şeklini tamamen değiştirdi. Ancak, flört uygulamaları yerine, a man in the US, çevrimiçi flört konusunda yeni bir yaklaşım benimsedi ve bir ortak bulmak için Facebook reklamları yayınladı.

Göre New York Postası, New York'ta 33 yaşında bekar bir yazılım mühendisi, Facebook Marketplace'te kendisi için bir reklam yayınladı.

''Bu kişisel bir flört reklamıdır!'' Benim için ne kadar utanç verici! Ama aynı zamanda (umarım) büyüleyicidir?” Michael'ın bir blazer ve çerçevesiz gözlükle poz verdiği listeyi okuyun. Facebook Marketplace'te satılık bisiklet ve espresso makinesi reklamları arasında görünen başka bir versiyonda “Tarih Michael” diyor.

Reklam daha sonra adayı kendisi hakkında daha fazla bilgi içeren bir Google formuna yönlendirir.

“Ben arkadaş canlısı, neşeli, meraklı, yaratıcı ve büyük bir ineğim.” Teyzem benim “oldukça çekici” olduğumdan emin, diye yazdı reklamda.

Michael, “Temel olarak, ciddi bir ilişkiye açık olan ve New York metro sistemine yakın yaşayan bir kadınla tanışmak istiyorum” diye ekledi.

Siyasi görüşlerini anlatırken şunu yazdı: “Liberal/Sol eğilimli.” . “Politika hakkında konuşmayı seviyorum ama bunu tüm kişiliğim haline getirmedim.”

Özellikle Facebook'un ana şirketi Meta, seri ilanlar için haftada 5 ila 50.000 ABD Doları arasında ücret alıyor. Şirket, 2016 yılında Facebook Marketplace aracılığıyla e-ticaret dünyasına adım attı.

“Facebook insanların bağlantı kurduğu yerdir ve son yıllarda giderek daha fazla insan Facebook'u farklı bir şekilde bağlantı kurmak için kullanıyor: birbirleriyle satın almak ve satmak için.” İnsanların daha fazlasını elde etmelerine yardımcı olmak için bugün bu bağlantıları geliştirmek için buradayız Topluluğunuzdaki kişilerle öğeleri keşfetmek, satın almak ve satmak için uygun bir yer olan Marketplace'i başlatıyoruz. Marketplace, sevdiğiniz yeni şeyleri ve ayrılmak istediğiniz şeyler için yeni yuvalar bulmanızı kolaylaştırır. Şirket, 2016 tarihli bir blog yazısında “İnsanlara en iyi deneyimi sunmak için yeni seçenekler ve özellikler geliştirmeye devam edeceğiz” diye yazdı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın