ABD’li kadın sokak sanatçısının piyanosunu kırıp bahşişini çaldı, internet öfkelendi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
İsmi Shauntae Heard olarak tanımlanan kadın, daha sonra yaptıklarından dolayı özür diledi.

ABD’nin Georgia eyaletinde sarhoş bir kadının bir sokak sanatçısının piyanosunu devirip parasını aldığı anlar şok edici bir Haberya yansıdı. Öfke uyandıran Haberda, sokak çalgıcısı Andrew’un Billy Joel’in ‘Piyano Adam’ şarkısını sokakta seslendirdiği sırada rastgele bir kadın onun performansını kesintiye uğratıyor. New York Postası bildirdi.

İlk seferinde elini kabaca müzik aletinin üzerine koydu ve tuşlara rastgele bastı. Daha sonra ikinci kez geri döndü, tüm enstrümanını devirdi, bahşiş kavanozundan para çaldı ve olay yerinden kaçtı. Yoldan geçenler topluca kadını yuhaladı ve sokak müzisyeninin enstrümanını yerden almasına yardım etti. Birçok kişi ona iyi olup olmadığını sordu ve hatta bir kişi ona biraz para bile verdi.

Sokak çalgıcı Haberda “Bu muhtemelen bir sokak performansında birinin bana yaptığı en kötü şeylerden biri” dedi. “Beni ve arkamdaki tüm insanları yakalayan ve olanları gördükten sonra bana yardım eden adama teşekkür ederim.” Müzisyen Habernun sonunda “Bu bana gerçekten insanlığa olan inancımı geri veriyor” dedi.

Videoyu buradan izleyin:

Genç bir kadın, bir sokak sanatçısının klavyesini kırıyor ve ardından parasını alıyor. Sanki bu yeterli değilmiş gibi, bu konuda hiçbir şey yapamadığı için onunla dalga geçiyor. Bu nasıl kabul edilebilir? pic.twitter.com/V4Cyf8YHpN

— Ian Miles Cheong (@stillgray) 25 Eylül 2023
İnternet kadının davranışı karşısında şok oldu ve yorum bölümünde kadını azarladı. Diğerleri yabancıların cömertliğini övdü ve sokak müzisyeninin soğukkanlılığını korumasını da takdir etti. Bir kullanıcı “Artık yeter” dedi. Her eylemin ardından uygun sonuçlar gelmeli. Ceza gerekli.”

Bir diğeri şöyle yorumladı: “Toplumun iyiliği ve kötülüğü tek bir Haberda.” Üçüncüsü şunları söyledi: “Güzel olan şey, diğer insanların ona nasıl davrandığını ve ne kadar nazik olduğunu görmek.” Ve piyanosunu ilk kez denediğinde bile diğer kızlar durdu ona dokunmaktan. Kötü insanlar var ama bu Haber aslında iyinin kötüye ağır bastığını gösteriyor. “İnsanlar öylece durmakla kalmadı, atlayıp yardım etmeye çalıştılar.”

Dördüncüsü şunları söyledi: “Bu, başka bir düzeyde saygısızlıktır.” İnsanlar dışarı çıkıp gösteri yapma cesaretine sahip olduklarında, sırf insanları mutlu görmek için kendilerini oraya koyarlar. Kavgaya girip girmeyeceğimi bile bilmiyorum.” Bir başkası şunu ekledi: “Tamamen kabul edilemez, sadece herkese müzik yaparken iyi vakit geçirmeye çalışıyordu, sondaki adama ve “yardım eden herkese teşekkürler. “

Gibi TMZ’nin bildirdiğine göre Adı Shauntae Heard olarak tanımlanan kadın, o zamandan beri yaptıklarından dolayı özür diledi ve internet trollerinden ailesini konunun dışında tutmasını istedi. Ayrıca müzisyenden kişisel olarak özür diledi.

“Yaptıklarımın sorumluluğunu üstlendim. Bunun yanlış ve cahilce bir davranış olduğunu biliyorum ama lütfen ailemi bu işin dışında tutun. Senin sorunun benimle, ailemle değil. Onlara ya da bana mesaj atmanın sana hiçbir faydası olmayacak ve ben zaten konuştuğumuz kişiden özür diledim. Her şey yolunda, hayır, ne para çaldım, ne de piyanoyu kırdım. Hepiniz gibi ben de insanım. “Herkes hata yaptı, kimse artık mükemmel değil. Şehir merkezinde gördüğüm eylemlerim, yaptıklarımın yanında hiçbir şey olmadığı için üzgünüm ve bunun doğru olmadığını biliyorum” diye yazdı Instagram’da.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın