ABD’li kadın bir randevuda 48 istiridye yiyor. Bu daha sonra olacak

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kadın randevusuyla Atlanta’daki Fontaine’s Oyster House’da tanıştı. (Temsili görsel)

ABD’de bir kadın, yaklaşık 50 istiridye sipariş ettikten sonra yaşadığı tuhaf randevu deneyimini anlattığı için internette viral oldu. Göre New York PostasıTikTok’ta EquanaB olarak bilinen kadın, platformda bir milyondan fazla izlenen bir Haberda ters giden tarih deneyimini paylaştı. Klipte, sadece içki ısmarladığını söylediği sevgilisinin, çek geldiğinde ona tuvalete gideceğini söylediğini ancak bir daha geri dönmediğini açıkladı.

Kadın randevusuyla Atlanta, Georgia’daki Fontaine’s Oyster House’da tanıştı. Burasının bölgedeki en iyi istiridyeleri servis ettiği biliniyor. Randevusuyla tanıştıktan sonra bir düzine istiridye tabağı ve ardından üç tane daha sipariş etti. Toplamda 48 istiridye yedi ve her birini yüksek sesle höpürdetmekten korkmuyordu.

“Dördüncü bölüm çıktığında bana deli gibi baktı, hiç geri adım atmadım. Yapmak zorundaydım. Çok iyiydi” dedi klipte postalamak.

Daha sonra kadın ayrıca yengeç keki ve kırmızı patatesten oluşan bir meze sipariş etti. Ancak çek geldiğinde sevgilisinin tuvaleti kullanmak için izin istediği ve ardından 184 dolarlık bir fatura bırakarak restorandan ayrıldığı bildirildi.

“Neden [he] Tuvalete gideceğini ve bir daha geri dönmeyeceğini mi söyledin? Bence bekleyin. “10, 20, 30 dakika oldu” dedi Bağımsız.

Videoda kadın, çeki ödemesine rağmen, kısa mesaj bıraktığı için sevgilisiyle bu konuda yine de yüzleştiğini açıkladı. Sevgilisine mesaj attığında, “Faturanın bitmesi çılgınlık,” diye yanıtladı, “Sana bir içki ısmarlamayı teklif ettim ve sen de tüm yiyecekleri sipariş ettin. İçeceklerin toplam tutarını nakit olarak ödeyebilirim.”

Ayrıca okuyun | Dukaan CEO’sunun hizmet ücretini uygulamaya koyması nedeniyle tepkiyle karşılaşmasının ardından alaycı tepkisi

Şimdi kadının Habersu sosyal medyada yayıldı ve birçok kullanıcı onun flörtünün tarafını tuttu. Bir kullanıcı, klibine “Hangisi daha kötü bilmiyorum, başlangıç olarak 48 istiridye mi, yoksa çılgınca şapırdatma ve şapırdama mı?” yorumunu yaptı.

“Gerçekten dedi ki, ‘Bir içki içmek için buluşabilir miyiz? Sonra okyanusun yarısını yedin” diye yazdı başka bir kişi.

Üçüncü bir kullanıcı “Ben de gemiden atlardım ve fatura endişelerimin en küçüğü olurdu” derken bir diğeri şunu ekledi: “Senin höpürdetmeni zar zor dinleyebildim bu yüzden aslında ne kadar kötü olduğunu hayal edebiliyorum.” kol saati.”

Ancak bazı kullanıcılar kadını eğlendiği için suçlamadı. Bir kişi, “İstiridyeler çok güzel göründüğü için bu Haberyu izlemeye devam ediyorum” dedi. “İkinize de kızgın değilim çünkü iki tarafı da görüyorum. Bir başkası, “İstiridyeleri severim ama kimsenin onları 10 dakikadan fazla yediğini hayal edemiyorum” diye ekledi.

Bu arada Atlanta’daki Fontaine’s Oyster House’un müdürü, kadının flört görgü kurallarının aslında restorana özgü olduğunu söylüyor. ile yapılan bir röportajda Yuvarlanan kayaO gece çalışan genel müdür Kelcey Flanagan şunları söyledi: “Bu bizim için yeni bir şey değil. Oldukça komikti.” “İki bayan altı düzine sipariş verdi [oysters] herkes,” diye ekledi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın