ABD’li çift yasa tasarısında saldırgan bir metin görünce şok oldu ama hepsi bu.

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Reddit kullanıcısı makbuzun fotoğrafını paylaştı.

ABD’li bir adam, karısıyla akşam yemeği yedikten sonra restoranın faturasında bulunan şok edici metni ortaya çıkardı. Fotoğrafı Reddit’te yayınlayarak sosyal medya kullanıcılarının haberi kendilerinin keşfetmesine olanak tanıdı.

Reddit kullanıcısının, restoran faturası görselinin yer aldığı ve “Akşam yemeği faturamın bana bir mesajı vardı” başlığıyla paylaştığı gönderi, kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

Akşam yemeği makbuzumda bana bir mesaj vardı…
u/KnightOfChronos tarafından resimlerde
Yemek faturası resminde toplam altı öğe listeleniyordu, ancak son öğe, 15 dolara mal olan “Sen bir Pisliksin” adlı bir içecekti.

Ancak bu öğe faturaya kaba bir ekleme gibi görünse de öfkeli bir çalışan tarafından bırakılmadı.

Aslında bu, cin, 20 yıllık sarımsı kahverengi, limon suyu, bal, şeftali bitteri, yumurta akı, esmer şeker ve bir kupadan oluşan bir kokteyldi.

“Makbuz geldiğinde kokteylin adını unuttum ama ‘Sen bir hitsin Bay Burton’ yazıyordu.’ Kesinlikle beni şaşırttı” diye ekledi Reddit kullanıcısı.

Reddit gönderisi platformda viral hale geldi ve 40.000’den fazla olumlu oy aldı.

Birçok kullanıcı konuya yanıt olarak eğlenceli yorumlar yayınladı.

Bir yorumcu şöyle cevap verdi: “Keşke müşterilerimizi aptallıklarıyla suçlayabilseydik. O kadar para kazanırdık.”

Bir saniye, “Keşke garsonlar da bunun gibi servis ücretlerini karşılasalar” dedi.

“Aldatıldın; Boş yere sürekli aptal olarak adlandırılıyorum” diye şaka yaptı üçüncüsü.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın