ABD’li bir adamın duygusal destek timsahını beyzbol maçına götürdüğü için girişi reddedildi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Wally adındaki 1,80 boyundaki timsahın depresyonuyla baş etmesine yardımcı olduğunu iddia etti.

ABD’deki bir beyzbol taraftarının, 27 Eylül’de Philadelphia Phillies MLB maçına girişi, “duygusal destek timsahıyla” stadyuma girmeye çalıştığı için reddedildi. BBC bildirdi. Adı Joie Henney olduğu açıklanan taraftar, tasmalı timsahla Citizens Bank Park’a geldi ve stadyuma girmesine izin verilmedi. Wally adındaki 1,80 boyundaki timsahın depresyonuyla baş etmesine yardımcı olduğunu iddia etti.

Duygusal destek timsahı Phillies maçına girişi reddetti pic.twitter.com/Q7DC1qBcDm

– Philly Kaptanı (@philly_captain) 27 Eylül 2023
“Böylece bilet aldık ve Wally diğer beyzbol maçlarındaydı, bu yüzden sorun olmadığını varsaydık.” “Hiç sormadık ya da araştırmadık, ancak yalnızca köpek ve at gibi hizmet hayvanlarının stadyuma girmesine izin veriyorlar, ESA Hayvanları girmiyor” dedi Bay Henney. söz konusu CNN.

“Wally bir hizmet hayvanı değil, duygusal bir destek hayvanıdır.” İnsanlar beni eleştirdiler çünkü tüm bunların arkasındaki hikayeyi bilmiyorlardı… ama gelip bize anlattıklarında hiçbir anlaşmazlık yoktu, hiçbir tartışma yoktu. hiç de Çatışma değildi. “Her şey yolundaydı” diye ekledi.

Bay Henney’in timsahla stadyumun dışında olduğu birçok Haber ortaya çıktı.

Videoları buradan izleyin:

Bay Henney, Wally’yi 2015 yılında timsah yaklaşık bir yaşındayken evlat edindi. Florida’da timsahları kurtaran arkadaşının sürüngenle ilgili bilgi sahibi olduğunu söyledi. dedi ki Washington post Ağustos 2022’de sık sık timsahı kucakladığını ve aynı yatakta uyuduklarını söyledi.

“Wally, son 30 yılda uğraştığım hiçbir timsahtan farklıydı.” Hiç öfke göstermiyor. Hiçbir saldırganlık göstermiyor. Yakalandığı günden beri bunu yapmamıştı. Nedenini bir türlü anlayamadık. Çok tatlı biri. Benimle yatıyor, yastıklarımı çalıyor, battaniyelerimi çalıyor. Bay Henney, “O gerçekten harika” dedi.

Dikkat çekici bir şekilde, hayvan sosyal medyada bile büyük bir takipçi kitlesine sahip ve özel yapım tasmasıyla toplum içinde dolaşıyor.

Bay Henney bunu daha önce söylemişti. Philadelphia Araştırmacısı Wally’nin depresyonla savaşmasına yardım ettiğini ve “sarılmayı sevdiğini” söyledi.

“Seni ısırmayacak bir timsahla hiç tanışmadım.” Böyle dalga geçtiğinde (Joe elini Wally’nin ağzına koyar), onların içgüdüsü seni yakalamaktır. [with their teeth] — ama yapmıyor,” dedi Bay Henney CBS Akşam Haberleri geçen sene.

Phillies’in resmi web sitesinde yer alan stadyumun rehber hayvan politikası şöyle diyor: “Sertifikalı rehber köpekler veya özel ihtiyaçları olan konuklara yönelik eğitim gören rehber köpekler memnuniyetle karşılanmaktadır. Diğer tüm hayvanlar yasaktır.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın