ABD Kanalı’nda ağzı ağzında 14 metrelik timsah bulundu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Hem kurban hem de timsah kanaldan çıkarıldı.

Florida:

Cuma günü ABD’nin Florida eyaletinde, ağzında ceset bulunan bir kanalda 14 metre uzunluğunda bir timsah bulundu. New York Post’un haberine göre sürüngen, Clearwater Beach’in sadece altı kilometre güneyinde küçük bir topluluk olan Largo’daki bir yerleşim sokağında bir tanık tarafından görüldü. Tanık JaMarcus, “Ağzında bir ceset olduğunu anladım, bu yüzden kayıt yapmaya başladım” dedi. Bir iş görüşmesine gitmekte olan Bay Bullard, hemen şok edici olay mahallinden pek de uzakta olmayan Largo İtfaiye Teşkilatını aradı.

Bullard’a göre, acil durum ekibi geldiğinde timsahı sudan çıkardıktan sonra birkaç kez vurdular. Yerel sakinlerden Jennifer Dean şunları söyledi: “Olay yerinde bulunan komşularımın çoğu bana timsah hakkında bilgi verdi.”

Pinellas İlçesi Şerif Ofisi’ne göre hem kurban hem de timsah kanaldan çıkarıldı. Müfettişler olay yerine vardıklarında kendilerini büyük, kanlı bir timsahın yanında buldular.

Site, timsahlara ev sahipliği yaptığı bilinen beş dönümlük bir gölün bulunduğu popüler Ridgecrest Park’ın yakınında bulunuyor. Bayan Dean, bölgede timsahların yaygın olduğunu iddia etti ancak Cuma günü ölen timsah, şimdiye kadar gördüğü en büyük timsahlardan biriydi.

Floridalı’nın ölüm nedeni şu anda kolluk kuvvetleri tarafından araştırılıyor.

Floridalı bir adam barın önünde timsah saldırısında kolunu kaybetti

Bu yılın mayıs ayında, 23 yaşındaki Floridalı bir adam, Fort Myers yakınlarında bir timsahın saldırısına uğradıktan sonra kolunu kaybetti. Adam, Port Charlotte’taki Banditos Bar’ın arkasındaki gölette saldırıya uğradı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın