Aadhar kartları için poz veren küçük kızın Habersu viral oluyor. İnternette ona “Parle G Girl” deniyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video Instagram'da 18,3 milyon kez görüntülendi

Aadhaar kartı fotoğrafınızı saklamayı bırakın! Bu küçük kız resmi fotoğrafını parlatıyor. Viral bir Haber, Gungun'un Aadhaar kayıt merkezini ziyaret ederken büyüleyici kişiliğini yansıtıyor.

Kameraman fotoğrafını çekmeye hazırlanırken Gungun mini bir süper modele dönüşüyor. Video onu çeşitli sevimli pozlarda gösteriyor: yüzünde tatlı bir gülümseme, yandan şakacı bir bakış ve hatta birkaç dans adımı! Kameraman sabırla resmi kimliğini net bir şekilde çekerken, Haberin Detaylarıda kıkırdayan ebeveynleri onu nazikçe sakin tutmaya çalışıyor.

Videonun başlığında şu yazıyor: “Aadhar kartı fotoğraf çekimi ters gitti.”

Videoyu buradan izleyin:

Video Instagram'da 18,3 milyon kez izlendi ve çok sayıda yorum aldı. Hatta sosyal medya kullanıcıları ona 'Parle G-Girl' lakabını bile taktı.

Bir kullanıcı şöyle yazdı: “Onların sevinci, ebeveynlerin evde sağlıklı bir ilişkisi olduğunu, zehirlilik olmadığını, bağırmadığını, sadece sevgi ve ilgiyi yansıttığını gösteriyor.”

Başka bir kullanıcı şunu yazdı: “Parle G kızı!”

“ÇOK TATLI. Geçen yaz iki yaşını aşkın kızımı Aadhar kartı fotoğraf çekimine götürdüğümde de aynı deneyimi yaşadım,” üçüncü kullanıcı Instagram'a yorum yaptı.

Dördüncü kullanıcı, “Aadhar fotoğrafında sevimli görünecek tek kişi” diye yazdı.

Beşinci kullanıcı, “O bile fotoğraf için nasıl poz verileceğini biliyor ama ben hala bilmiyorum” yorumunu yaptı.

Video Haziran ayı sonlarında BabyNaysha'nın Instagram hesabında yayınlandı.

Daha fazla güncel haber için buraya tıklayın