9. Sınıf sınavında bu kriket özellikleriyle ilgili bir soruya taraftarlar ‘mükemmel puan’ diyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Geçen yılki Asya Kupası’ndan bu yana “King Kohli” inanılmaz bir geri dönüş yaptı.

Virat Kohli şüphesiz dünyanın en beğenilen sporcularından biridir. Kariyerinde zorlu bir dönemden geçmesine rağmen Hindistan’daki en popüler ve saygın kriket oyuncularından biri olmaya devam ediyor. Geçen yılki Asya Kupası’ndan bu yana, ‘King Kohli’ inanılmaz bir geri dönüş yaptı ve bir azim ve kararlılık örneği haline geldi. Oyuna olan bağlılığı, hayranları ve dünyanın dört bir yanındaki insanlar tarafından övüldü. Bunun bir örneği, bir 9. Sınıf sınavına Bay Kohli’nin geri dönüşüyle ilgili bir sorunun dahil edilmesiydi.

Soruda, kriket oyuncusunun 2022 Asya Kupası’nda Afganistan’a karşı yüzyılını kutladığı bir fotoğraf gösteriliyor ve öğrencilerden bunu 100-200 kelimeyle açıklamaları isteniyor. Hayranlar, fotoğraf sosyal medyada viral olduktan sonra soruyu yanıtlayarak kolayca mükemmel notlar alabileceklerini iddia ediyor.

9. standart ingilizce sınavı için bir soru.

Asya Kupası’nda Afganistan’a karşı Virat Kohli’nin yüzlercesinin resmini gösteriyor. pic.twitter.com/j2bhv6p1pu

— John. (@CricCrazyJohns) 25 Mart 2023
Görüntü, Twitter’da bir kullanıcı Johns tarafından paylaşıldı. Paylaşıldığından beri beş yüz bin görüntülenme ve sekiz binin üzerinde beğeni topladı.

“9. sınıf İngilizce sınavı için bir soru. Asya Kupası’nda Afganistan’a karşı Virat Kohli’nin 100’ünün fotoğrafını gösteriyor.”

Bir kullanıcı, “Bu soru için tam puan,” dedi.

Ayrıca okuyun: “Şaheser”: Hayran, Virat Kohli’nin portresini çiziyor, İnternet hayrete düşürüyor

“Bize neden bu tür sorular gelmedi? Okul sınavımda okuduğunu anlama dersi aldığımı hatırlıyorum ve pasaj, Messi ve Arjantin ekibi Kalküta’yı gezerken bununla ilgiliydi. Bunu gördüğümde çok heyecanlandım” diye yorum yaptı ikinci bir kişi.

Üçüncü bir kullanıcı, “Öğretmen olsaydım, yalnızca herkesin titreşim kontrolünden geçen yanıtları kontrol eder ve ya tam puan ya da sıfır puan verirdim – ikisinin arası yok!”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın