8 yaşındaki bir çocuğun bir profesyonel gibi 60 kilo ağırlık kaldırdığı viral Habersu internete ilham veriyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video 19.000’den fazla beğeni ve 251.000’den fazla görüntülendi.

Panchkula, Haryana’dan 8 yaşındaki bir kız olan Arshia Goswami, çarpıcı halter becerileriyle internette bir sansasyon yarattı.

Yakın tarihli bir Haberda, genç Olimpiyat madalyası yarışmacısı kolaylıkla 60 kg ağırlık kaldırırken görülebilir. Olağanüstü performansı birçok sosyal medya kullanıcısını ve profesyonelini şaşırttı. Sekiz yaşındaki, Haberyu Instagram’da paylaşırken “Hala en genç ve en güçlü kız” dedi.

Aşağıdaki Haberyu izleyin:

Klipte, Arshia’nın 60 kg’lık deadlift’i tek seferde kaldırdığı ve yere atmadan önce bir an tuttuğu görülüyor. Sonunda, gurur ve tutku dolu, kendinden emin bir şekilde kameraya doğru yürüdüğünü görüyorsunuz.

Video iki gün önce sosyal medya platformunda paylaşıldı ve o zamandan beri 19.000’den fazla beğeni ve 251.000’den fazla görüntülendi. Bazı kullanıcılar performanslarını “mükemmel” olarak nitelendirirken, diğerleri yorum bölümünü kalp ve ateş emojileriyle doldurdu.

“Nasıl bir ruh, özgüven, seni işini yapmaya motive eden ne bilmiyorum. Aman Tanrım, gözlerinde cesaretin için söz yok, ”diye yazdı bir kullanıcı. Bir başkası, “Bir gün Hindistan onunla gurur duyacak” dedi.

Üçüncü bir kullanıcı yorum yaptı: “Büyük saygı! Bunu yapamayan çok fazla yetişkin var” derken bir dördüncüsü ekledi: “Seninle gurur duyuyorum evlat. Gelecekteki çabalarınız için en iyisi.”

Ayrıca okuyun | Kerala’daki kadın Chenda Melam’dan sanatçılarla birlikte keman çalıyor, Haber viral oluyor

Özellikle altı yaşındaki Arshia, 2021’de 45 kg kaldırarak en genç deadlift rekorunu kırdı. Olağanüstü performansı Hindistan Rekorlar Kitabı’na girdi.

Babası tarafından yönetilen Instagram hesabına yüklenen bir başka Haberda Arshia, olimpiyat madalyalı Mirabai Chanu’dan ilham aldığını söyledi. “Hater kaldırmayı seviyorum ve bundan gerçekten zevk alıyorum. Bugün ülkenin en genç haltercisiyim. @mirabai_chanu’dan ilham alıyorum ve yarın büyüdüğümde ben de Hindistan için altın madalya kazanmak istiyorum. #StrongHer @cry_india,” başlığını okudu.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın