6 yaşındaki çocuğun annesine “zor gününde” yazdığı el yazısıyla yazdığı not viral oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Paylaşımdan bu yana gönderi 2.000’den fazla beğeni topladı

Sıkıcı bir gün geçiriyorsanız, bu sizi neşelendirebilir. Altı yaşındaki bir çocuğun zor bir gün geçiren annesine yazdığı el yazısıyla yazdığı not internette viral oldu. Bir Twitter kullanıcısı, Shematologist, MD, “Sevgili Anne, (zor) bir gün geçirdiysen özür dilerim” yazan sevimli notu paylaştı.

Duygusal anne şöyle yazdı: “Bu 6’lık notu şimdi buldum ve ölene kadar saklayacağım.”

Sindirilebilir not internette kalpleri fetheder. Birçok sosyal medya kullanıcısı, anneden notu güvende ve kalbine yakın tutmasını istedi.

Buradaki nota göz atın:

6 nottan bu notu yeni buldum ve ölene kadar saklayacağım. pic.twitter.com/6qm0Fa2NOu

— Shematolog, MD (@acweyand) 7 Şubat 2023
Gönderi, paylaşıldığından beri Twitter’da 2.000’den fazla beğeni ve çok sayıda yanıt aldı. Bir kullanıcı şu yorumu yaptı: “Buna bayıldım. Kızlarınızın anne hassasiyeti var! Olivia’nın çocukluk notlarının çoğunu sakladım ve o hala boğazıma düğümlenen notlar yazıyor.”

Başka bir kullanıcı yorum yaptı: “Ne kadar sevecen bir ruh. Gerçekten çok özel ama unuttuğumuz için bu şeylerin üzerine isim ve tarih yazmamızda bir sakınca yok.”

Üçüncü kullanıcı yorum yaptı: :Awww kızımdan küçük şirin bir notum var. 20 yıl önce her gün onunkine koyduğum gibi, onları beslenme çantama da kaçırmış. Yatak odamda çerçevelenmiş. Bunun için bir çerçeve alın, her gün görüyorum.”

Dördüncüsü, “Kesinlikle saklamalısın çünkü hayat, mesajı alakalı tutmak için sana gün geçtikçe daha fazla telefon açıyor,” dedi.

Beşinci kullanıcı, “8YO geçen ay bana bir keçeli kalem ve mum boya ile ‘Sevgili Anne, altından bir kalbin var’ yazan bir not yazdı. Buzdolabında asılı ve ben de onu sonsuza kadar saklıyorum” yorumunu yaptı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

Yeni evliler Kiara Advani ve Sidharth Malhotra paparazzilere şeker dağıtıyor