58 yaşındaki Singapurlu adam 30 yaşında gibi görünmesine rağmen neden “Sonsuza Kadar Genç” olarak anılmak istemediğini açıklıyor.

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Tan, genç görünümünü iyi genler ve sağlıklı bir yaşam tarzının birleşimine bağlıyor.

Singapurlu 58 yaşındaki ünlü fotoğrafçı Chuando Tan, dikkat çekici derecede genç görünümü nedeniyle 2017 yılında viral bir üne kavuştu. Güney Çin Sabah Postası. Instagram takipçileri çoğu zaman yaşlanmayan görünümüne hayran kalıyor ve bu da birçok kişinin onun bir şekilde yaşlanma sürecine meydan okumayı başardığı yönünde spekülasyon yapmasına neden oluyor. 1 milyondan fazla takipçisi ile zamanın ötesindeki görünümü dünya çapındaki izleyicileri büyülemeye devam ediyor.

Janet Jackson, Rita Ora ve Shu Qi gibi ünlülerle çalışan Bay Tan, genç görünümünü iyi genler ve sağlıklı bir yaşam tarzının birleşimine bağladığını söyledi. : SCMP.

Tan, sıkı bir fitness rejimi ve sağlıklı bir diyet uyguluyor. Sabah rutinini paylaştı CNA Yaşam Tarzı: Kahvaltıda yumurta, bal ve avokado içeren protein karışımları veya yulaf lapası bulunur. Öğle ve akşam yemekleri genellikle buharda pişirilmiş veya ızgarada pişirilmiş tavuk veya balık, et suyu ve pilavdan oluşur. Tan, tükettiğiniz kalorileri yakmanın önemini vurguluyor ve dengeli beslenme ve egzersiz öneriyor.

Onun da sıkı antrenman yaptığı açık. Yayına, “Gün içinde yaptığınız aktiviteler o gün yaktığınız kaloriye karşılık gelmelidir; bu kadar basit. Gün içinde yediğiniz yiyecek miktarı da vücudunuza verdiğiniz kaloriye karşılık gelir” dedi.

İngiliz medyasına göre Tan, Temmuz 2017'de Çinli bir web sitesinin Instagram profilini tanıtmasının ardından viral oldu ve bu da hesabının takipçi sayısında büyük bir artışa neden oldu.

“[I got] Dünyanın her yerinden yabancılardan tonlarca mesaj. TV kanalları ve popüler haber siteleri bile, herkes bunu nasıl yaptığımı bilmek istiyordu” dedi. CNAve bunaldığını hissettiğini ve “iki hafta boyunca evde kaldığını” ekledi.

“Baskıyı hissediyorum. Çünkü içten içe artık o kadar da genç olmadığımı biliyorum. Yaşlanıyorum. Bu yüzden sonsuza kadar genç olduğum gibi yanlış bir izlenim bırakmayacağım. Belki hepsi bir kısayol istiyor.” Gençliğini korumanın sırrı mı?” dedi.

Daha fazla güncel haber için buraya tıklayın