43 Lakh Rupi Paketi Olan Adam 'Bedava Yiyecek Şirketi' Arıyor, Grapevine Kurucusu Gönderisini Paylaştı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bay Tripathi'nin gönderisi 77.000'den fazla kez görüntülendi. (Temsili görsel)

Yıllık paketi 43,5 lakh Rs olan bir adam, Grapevine hakkında yalnızca sosyal medya kullanıcılarının değil aynı zamanda şirketin kurucusu Saumil Tripathi'nin de dikkatini çeken alışılmadık bir sorgu paylaştı. Açık Yıllık maaşı 43 lakh Rs'nin üzerinde ve 4,5 yıllık tecrübesi olan aktif bir spor salonu müdavimi olduğunu açıkladı. Ayrıca aylık yemek masraflarının yüksek olduğunu ve dört öğün yemeğine de sponsor olabilecek firmalar aradığını belirtti. “Mükemmel proteinli beslenme sunan ve dört öğünün tamamı için yiyecek sağlayan şirketlere katılmayı düşünüyorum. Google röportajlarına hazırlanmaya başladım. Başvurmam gereken başka şirketler var mı?” diye sordu iş arayan.

Bay Tripathi talebe yanıt verdiğinde, aynı zamanda bir adamın kariyerinin tartışılabileceği bir platform olan Grapevine'deki gönderisinin anlık görüntüsünü de paylaştı.

Aşağıya bir göz atın:

Öncelikleri ve gelecekteki kararları konusunda bu kadar net konuşan insanları nadiren görüyorum

Bir sonraki işinin nedeni basit: iyi yemek

Tartışmanın tamamı oldukça iyi, 68 yorum: https://t.co/XEBIOcNDeepic.twitter.com/1nHNWt0Qvr

– Saumil (@OnTheGrapevine) 15 Şubat 2024
Sayın Tripathi'nin gönderisi paylaşıldığından bu yana 77.000'den fazla kez görüntülendi. Birkaç X kullanıcısı tepkilerini paylaşmak için yorumlar bölümüne gitti. Bir kullanıcı, “Kişinin mevcut maaşı ve kaygıları bana yaşam tercihlerimi sorgulamama neden oluyor” diye yazdı.

“Zomato'ya katılmalı. Onunla ilgilenecekler,” diye önerdi bir başkası.

Ayrıca okuyun | Apple hayranları Vision Pro kulaklıklarını şimdiden iade etmeye başladı. İşte nedeni

Bazıları da adamın bu kadar maaşla neden yiyecek alamadığını anlamakta zorlandıklarını söyledi.

Biri, “Bu CTC ile kendi fitness markasını kurabilir” diye yazdı. Bir başkası, “43 lakh kazandıktan sonra bile yiyecek maliyetlerinin yüksek olduğunu düşünüyorsa bu kişi için durum aynıdır” yorumunu yaptı.

“43,5 LPA kazanırken ayda 10 bin doları sağlıklı gıdaya harcamak berbat bir şey. Yüce Hint Kanjoo davranışı,” yorumunu yaptı üçüncüsü. Dördüncü bir kullanıcı, “Vurgu: CTC 43 Lakh Sorun: Yiyecek maliyeti yüksek” dedi.

“Mükemmel bir mühendislik ekibi oluşturmak ve motivasyonu yüksek çalışanları çekmek için harika bir iş yeri yaratmak için yıllarınızı harcadığınızı hayal edin. Ama sonra insanlar sırf bedava yemek için şirketinize katılıyor” dedi bir başkası.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın