YouTuber MrBeast yeni arabasını garsona ‘bahşiş’ veriyor ve interneti paylaşıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Jimmy Donaldson, diğer adıyla Mr. Beast, Amy ile birlikte

YouTuber MrBeast, bir restoranda garsona iş girişimlerinin reklamını yapan logolarla süslenmiş yepyeni bir araba verdiğini iddia ettiği Instagram’daki en son viral Habersuna çok sayıda tepki aldı.

Gerçek adı Jimmy Donaldson olan MrBeast, 139 milyon abonesiyle dünyanın en çok takip edilen YouTuber’ı konumunda.

Pazartesi günü yüklenen 42 saniyelik Haberda Amy adlı bir garsonun şimdiye kadar aldığı en yüksek bahşişi sordu ve Amy, şimdiye kadar aldığı en yüksek bahşişin 50 $ olduğunu söyledi.

Videoyu buradan izleyin:

“Hiç kimse bir arabayı devirdi mi?” Donaldson ona siyah bir Toyota aracının anahtarlarını verirken tekrar sordu.

MrBeast daha sonra ona vereceği yepyeni arabaya götürmeden önce sordu. Çikolata şirketinin Feastables amblemi arabanın yan tarafına basılmıştır.

Bu Haber yaklaşık 11 milyon görüntüleme, bir milyondan fazla beğeni ve 8000’den fazla yorum aldı.

Video, insanları MrBeast’e hayran bıraktı ve mutlu insanlar onun yaptığı işi takdir ettiklerini söylediler.

“MrBeast’in Haberlarını izlemeye bayılıyorum çünkü o her zaman topluluğa geri vermenin yeni yollarını buluyor.” “Harika çalışmaya devam edin!” Bir kullanıcı yorum yaptı.

Bu arada, hayır işlerini herkes beğenmedi; bazı insanlar bunun ilham verici olmadığını düşündü.

“Kibar olmayı bırak; Kimse umursamaz. Bunu sadece manzara için yaptığını biliyorum. Bırakın Afrika halkı evlerini, ayakkabılarını ve yiyeceklerini kaybetsin. İnsanlara yardım etmeyi bırak.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın