Video, annesinin trajik ölümünden sonra ağlayan bebek langurları gösteriyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Olay Assam’da meydana geldi, Bay Nanda Twitter’da yazdı.

Hindistan Orman Hizmetleri (IFS) Memuru Susanta Nanda Cuma günü, ölü annesine tutunurken ağlayan bir bebek langurun yürek burkan Habersunu paylaştı. Bay Nanda kısa klibi Twitter’da paylaşarak olayın Assam’da gerçekleştiğini yazdı. Videoda, çok hızlı giden bir araç tarafından öldürüldükten sonra annesinin cansız bedeni üzerinde kontrolsüz bir şekilde ağlayan bir altın langur yavrusu görüldü.

“Uzun bir süre beni rahatsız edecek. Assam’da sokakta bir altın langur öldürüldü. Bebek hala kucağında ve ona ne olduğunu bilmiyor. Bebeği kurtarmak için tüm adımların atıldığı bilgisi verildi. Bay Nanda, gönderinin başlığında yazdı.

Aşağıdaki Haberyu izleyin:

Bu beni uzun süre rahatsız edecek
💔
💔

Assam’da sokakta öldürülen altın bir langur. Bebek hala kucağında, başına gelenlerden habersiz.

Bebeği kurtarmak için tüm adımların atıldığı bilgisi verildi. pic.twitter.com/iMOcEHquZw

— Susanta Nanda (@susantananda3) 24 Şubat 2023
Klipte langur yavrusunun ağlayarak annesinin yüzüne sarıldığı ve onu uyandırmaya çalıştığı görülüyor, ancak nafile. İki hayvan da birkaç kişi tarafından çevrelenmiş olarak görülebilir.

Netizenler Haberya hızla tepki gösterdi. Bazıları trajik kaza nedeniyle taziyelerini sunarken, diğerleri öfkelerini dile getirdi.

“Bu çok üzücü! Neden gezegenimizin sakinlerine bakamıyoruz? Zavallı bebek!” bir kullanıcı yazdı. Bir başkası, “İzlemeye dayanamıyorum… Umarım bebek travmadan kurtulur” dedi.

Viral Video| ‘Bollywood Günü’nü kutlayan Pakistan Üniversitesi öğrencileri çevrimiçi tartışmalara yol açtı

Üçüncü bir kullanıcı, “Aman tanrım! Bu kazayı ve langur bebeğinin durumunu görünce yüreğim parçalanıyor. Dikkatli sürmeli ve diğer insanların güvenliğini de göz önünde bulundurmalısınız” derken, bir dördüncüsü, “Açık olun Yolda hız yapmaya kimsenin hakkı yok. Ayrıca araç kullanırken her zaman dikkatli olmalıyız ve hızımız makul olmalıdır.”

Başka bir kullanıcı “En üzücü şey!! Acımasız! İzlemeye dayanamıyorum. Bebeğin bu trajediden kurtulması için dua ediyorum” diye yazdı başka bir kullanıcı. Bir diğeri, “Bu çok trajik ve yürek burkan” dedi.

Bay Nanda’nın Habersu 37.000’den fazla görüntülendi ve 1.500’den fazla beğeni aldı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

Video: AAP ve BJP meclis üyeleri kavga ederken Delhi Belediyesi’ne yumruklar ve tekmeler