Orman Memuru Kral Kobranın ‘Ayakta Durduğu’ Videosunu Paylaştı, İnternet Şaşırdı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kral kobra dünyanın en zehirli yılanıdır

Yılanlar, dünyadaki en ölümcül ve en korkunç sürüngenlerden biridir. Bununla birlikte, benzersiz ve şaşırtıcı yetenekleri onları genellikle büyüleyici yaratıklar yapar. Yakın zamanda, yaban hayatı hakkında ilginç içerikler paylaşmasıyla tanınan Hindistan Orman Hizmetleri yetkilisi Susanta Nanda, netizenlerin ilgisini çeken ürkütücü bir kral kobra Habersu yayınladı.

Videoyu paylaşarak, “Kral kobra kelimenin tam anlamıyla ‘ayağa kalkabilir’ ve bir yetişkinin gözlerine bakabilir. Yüzleştiklerinde vücutlarının üçte birini yerden kaldırabilirler.

Videoyu buradan izleyin:

Kral kobra kelimenin tam anlamıyla “ayağa kalkabilir” ve yetişkin bir insanın gözünün içine bakabilir. Yüzleştiklerinde vücutlarının üçte birini yerden kaldırabilirler. pic.twitter.com/g93Iw2WzRo

— Susanta Nanda (@susantananda3) 27 Şubat 2023
Videoda, büyük bir kral kobra çamurlu bir platformun üzerinden dik dururken, başı yukarıdayken görülüyor. Klip, Pazartesi günü paylaşıldığından beri Twitter’da 1.50.000’den fazla görüntülendi ve karışık tepkiler aldı.

Bir kullanıcı şöyle yazdı: “Bu devasa insan boyutundaki kral kobranın Habersu, sürüngenle yüzleşmenin tehlikelerini kanıtlıyor. #IFS memuru Susanta Nanda tarafından paylaşıldığı gibi, tüylerinizi ürpertmeye yeter.”

Bir başkası, “Korkunç bir manzara” yorumunda bulundu. Bu kesinlikle büyüleyici!” Bir başkası ekledi, “Benim bedenimde bir yılan görmek beni korkutur mu? Yoluma çıkma, ben gidiyorum!”

Dünyanın en zehirli yılanı olan kral kobra, aynı zamanda tüm yılanların en uzunudur. Yetişkin bir kral kobra 10 ila 12 fit uzunluğunda ve 20 kilo ağırlığa kadar çıkabilir. Buna göre ulusal coğrafi, Kelimenin tam anlamıyla “ayağa kalkabilir” ve yetişkin bir insanın gözlerinin içine bakabilirsiniz. Tek bir ısırıkta verebildikleri nörotoksin miktarı 20 kişiyi öldürmeye yeter.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

Akhilesh Yadav’ın BJP’nin fotoğraf saldırısına verdiği karşılık Yogi Adityanath’ı içeriyor