Karısının mükemmel resmini çekmeye çalışan yaşlı adam internette kalpleri eritiyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video, Instagram’da 6.6 milyon kez görüntülendi.

Yaşlı bir adamın karısının mükemmel bir resmine tıklamaya çalıştığını gösteren bir Haber internette ortaya çıktı. Çiftin yaşadığı tatlı anlar internetin kalbini fethetti.

Yoga With Kush tarafından Instagram’da yayınlanan Haber, Tamil Nadu’daki Adiyogi Shiva heykelinin önünde karısının mükemmel resmini tıklamaya çalışan yaşlı bir adamı gösteriyor. Çekim için adam, karısı kızarırken karısına tıklamak için eğildi. Kadının keyifli tepkisi de Haberya yansıdı.

Videonun yanı sıra, başlıkta “Aşk=Çabalar Adiyogi’de ne harika bir aşk gösterisi” yazıyor.

Videoyu buradan izleyin:

Video 6 gün önce yayınlandı ve şu ana kadar Instagram’da 6,6 milyon kez görüntülendi. Bir kullanıcı şöyle yazdı: “Bu benim günümü güzelleştirdi. Teşekkürler.”

Başka bir kullanıcı “Aşktan ağlıyorum” yazdı.

“Bunda tatlı ve hoş bir şey var. Bunu ifade edemiyorum ama içini dolduruyor” diye yazdı üçüncü kullanıcı.

Dördüncü kullanıcı, “Bu benim istediğim türden bir ilişki, güven, bağlantı, aşk, an” dedi.

Bu arada benzer bir Haberda yaşlı bir çiftin metroda selfie çekmeye çalıştığı görüldü. Çabaları ve Haberdaki sevimliliği internette birçok kişinin kalbini kazanıyor.

Videoda ikili fotoğraf çekmeye çalışıyor ancak başarısız oluyor. Kadın, gemiden inmeden önce düzgün bir fotoğraf çekebilecekleri konusunda kocasına güvence verir. Adam denemeye devam ediyor, ama boşuna. Birkaç dakika içinde, gidecekleri yere varmadan hemen önce kalkıp mükemmel fotoğraflarını çekiyorlar.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

Deepika Padukone, Ranbir Kapoor ve Gauahar Khan Mumbai havaalanında görüntülendi.