Kapı zili kamerası, ABD polislerinin çöp tenekesinde saklanan genç çocuğu bulmasına yardımcı oluyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video paylaşıldığı andan itibaren 4 milyondan fazla görüntülendi.

Bir kapı zili kamerası, ABD polisinin çöp tenekesinde saklanan bir genci bulmasına yardımcı oldu. ABD’de bir evin kapısına yerleştirilen güvenlik kamerası, polisin çocuğu bulmasına yardımcı oldu. Olayın Habersu internette viral oldu.

Video, hedefini bulmak için etrafa bakan Soros adlı bir polis memurunu gösteriyor. Birkaç dakika sonra, bir kadın memurla konuşmaya çalışır ve memur ondan kamerasının herhangi bir hareket yakalayıp yakalamadığını kontrol etmesini ister. Dedi ki: “Kameranızın herhangi bir hareket yakalayıp yakalamadığına bakın. Kırmızı tişörtlü bir süje arıyoruz.”

Birkaç dakika sonra kadın aceleyle, “Çöp kutumda. Garajımdaki çöp bidonumda.”

Polisler garaja koşar.

Videoyu izle:

Kamerayı en iyi şekilde halkalayın!
😀
pic.twitter.com/O7yZQNEqX0

— Jaz
🛡
🌐
🔗
(@Jazzie654) 21 Şubat 2023
Memurlar silahlarını kutuya doğrultuyor. Memur Soros, gençlerden çöp kutusundan çıkmalarını ister. “Şimdi kapağı aç, orada olduğunu biliyorum” dedi. Polis onu yakalamaya çalışır ama kaçar ve kaçar. Güvenlik kamerası koşuyu ve kovalamayı kaydetti. Kısa süre sonra polis tarafından yakalandı.

Video, Jaz adlı bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşıldı. Videonun başlığında “Kamerayı en iyi şekilde çal!”

Video paylaşıldığı andan itibaren 4 milyondan fazla görüntülendi. Bir kullanıcı, “DAS, uzun zamandır gördüğüm en iyi güvenlik özelliği.

Neler olduğunu kontrol etmeye çalışırken birçok saati birkaç dakikaya sıkıştırmak için harika.”

Başka bir kullanıcı, “Uymadığında zarar görmeden uzaklaştığını görüyorum” yorumunu yaptı.

Üçüncü kullanıcı şu yorumu yaptı: “Kaçıp tutuklanmaya direnirken onu vurup öldürmedikleri için şanslı. Veya silah taşırken görünmeyen ve bilinmeyen bir şekilde saklanırken.

Dördüncü kullanıcı, “Kırmızı gömlekli bir çocuğun bu Habernun son 10 saniyesinde arka kameranın yanından geçmesini TAMAMEN bekliyordum,” diye yazdı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

Delhi’de Herkese Ücretsiz Kamu Kuruluşu, Mikrofon Devre Dışı Bırakıldı, Şişeler Uçtu