Gelin pratik sınav için düğün sari üzerine laboratuvar önlüğü ve steteskop giyer

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video 153.000’den fazla beğeni ve iki milyondan fazla görüntülendi.

Düğün sarisinde laboratuvar önlüğü ve boynunda stetoskopla staja gelen bir gelinin Habersu sosyal medyada ilgi görüyor. Klip birkaç gün önce Instagram’da paylaşıldı ve o zamandan beri 153.000’den fazla beğeni ve iki milyondan fazla görüntülendi.

Sosyal medya biyografisine göre, Shree Lekshmi Anil olarak tanımlanan gelin, Kerala’daki Bethany Navajeevan Fizyoterapi Koleji’nde bir öğrenci. Klipte sarı bir sari, ağır bir düğün takısı ve tam bir makyajla sınav salonuna girerken sınıf arkadaşlarının kahkahaları ve tezahüratlarıyla karşılanıyor. Kısa Haber, arkadaşları onu içeri götürürken onlara el salladığını ve güldüğünü gösteriyor.

Gönderinin başlığı “Medicos Life #fizyoterapi muayenesi ve bir günde düğün” oldu.

Aşağıdaki Haberyu izleyin:

Ayrı bir Haberda, Bayan Shree Lekshmi de salona giderken pratik sınavına hazırlanırken görülebilir. Sınav merkezine vardığında arkadaşlarından birinin sarisinin kıvrımlarını düzelttiği, diğerinin boynuna stetoskop yerleştirdiği görülüyor. Yapılan incelemenin ardından gelinin de dışarı çıkıp annesine sarıldığı görülüyor.

Aşağı bak:

Video kesinlikle sosyal medya kullanıcıları tarafından ilgi gördü. Bazı kullanıcılar yorumlar bölümünde onları takdir edip sınav için şans dilerken, diğerleri yorum bölümünü kalp ve sevgi dolu emojilerle doldurdu.

“Kahretsin… Kesinlikle anlıyorum. Sınavlarım düğün tarihime çok yakındı… Düğün günümde bile sınavlara girmem gerektiğini düşündüm… ama neyse ki sınavları düğüne 3 gün kala bitirdim” diye yazdı bir kullanıcı. “Pratik zamanı. Evliliği düzeltmeye yardım eden herkese selam,” dedi bir başkası.

“Bağlılık,” yorumunu yaptı üçüncü biri. Beşincisi, “Bu artık bir esneklik,” diye ekledi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

200 sokak kedisine ev sahipliği yapan Delhi’nin 80 yaşındaki “köpeği Amma” ile tanışın