Covid’den muzdarip annesi için yemek pişiren küçük çocuk interneti eritiyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Keyifli jest birçok kişinin kalbine dokundu

Nezaket ve empati, bizi gerçek insan yapan niteliklerdir ve bu nitelikleri en iyi ifade eden çocuklardır. Böyle tatlı bir hikaye Twitter’da ortaya çıktı ve kalpleri eritti. Twitter biyografisine göre bir içerik oluşturucu ve aktivist olan Erin Reed, oğlunun Covid-19’a yakalandığı dönemde ona nasıl baktığını paylaştı. Bir yemek hazırladı ve süper sevimli bir mektupla yatak odasının kapısının hemen önüne bıraktı.

Fotoğraf, çiğ ıspanak yaprakları ve birkaç parça makarna ve çatal içeren küçük bir kaseyi gösteriyor. Ekteki notta “Bunu senin için yaptım. Mükemmel değilse, üzgünüm. Bak yemek!”

Bayan Reed, “Hepiniz Covid hastasıyım ve oğlumun benim için yaptığına ve yatak odamın kapısının hemen önündeki masanın üzerine bıraktığına bakın” diye tweet attı Bayan Reed.

Tweet’e buradan göz atın:

Hepiniz Covid hastasıyım ve oğlumun benim için yaptığına ve yatak odamın kapısının hemen önündeki masanın üzerine bıraktığına bakın
😭
pic.twitter.com/MotOlsZoA4

— Erin Reed (@ErinInTheMorn) 18 Şubat 2023
Gönderi, paylaşıldığı günden bu yana 82.000’den fazla beğeni ve 2.800’den fazla retweet aldı.

Sevimli jest, çocuğu çok düşünceli olduğu için öven birçok kişinin kalbine dokundu. İnsanlar ayrıca kadını oğlunu düzgün yetiştirdiği için takdir etti. Bir kullanıcı şöyle yazdı: “Çok şirin ve mükemmel görünüyor!!!” Bir başkası yorum yaptı: “Aferin genç adam! Annen seninle gurur duyuyor.”

Üçüncüsü şöyle yazdı: “Aah ne güzel onu kutsasın. O doğru yolda. çok sağlıklı görünüyor Düşünceli, sevgi dolu bir çocuk. Anneme teşekkürler.” Dördüncüsü ekledi: “Oğlunuz harika bir iş çıkardı! Kendisiyle gurur duymalı! Geçmiş olsun, Erin. Hastalık uzun sürmeyecek.”

Düşünceli çocuklardan bahsetmişken, altı yaşındaki bir çocuğun geçenlerde zor bir gün geçiren annesine yazdığı el yazısıyla yazılmış bir not internette viral oldu. Bir Twitter kullanıcısı, Shematologist, MD, “Sevgili Anne, (zor) bir gün geçirdiysen özür dilerim” yazan sevimli notu paylaştı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın