Baykuş, cinayet davası sırasında mahkeme salonuna giriyor ve insanların ‘çığlık atarak kaçmasına’ neden oluyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kurtarma ekipleri baykuşu yakalayıp binadan çıkarmayı başardı.

Güney Afrika’nın Brakpan kentindeki bir duruşma, davetsiz bir misafirin bir cinayet davası sırasında “ortalığı kasıp kavurması” üzerine kesintiye uğradı. Tavandaki bir delikten odaya uçan bir baykuş olduğu ortaya çıktı ve insanlar “çığlık atarak kaçtı.”

Baykuş Kurtarma Merkezi, Brakpan’daki bir yargıcın mahkeme salonundan bir peçeli baykuşu kurtarmak için Brakpan SPCA tarafından kendisiyle temasa geçildiğini söyledi.

“Brakpan SPCA, Brakpan Bölge Mahkemesinde ortalığı kasıp kavuran bir peçeli baykuşu kurtarıp kurtaramayacağımızı sordu. Geçen hafta mahkeme oturum halindeyken, baykuş tavandaki bir delikten içeri girdi ve yargıcın ve tüm oda dolusu insanın çığlıklar atarak kaçmasına neden oldu.” Kurtarılan baykuşun fotoğrafını da paylaştılar.

Buradaki gönderiye bakın:

Grup, bunun biraz zaman aldığını ancak kurtarıcıların baykuşu yakalayıp binadan çıkarmayı başardıklarını söyledi.

“Biraz zaman aldı ama küçük adamı kurtardık. Çatıda, yargıcın bir Brakpan cinayetini çözmenin neredeyse imkansız olduğunu söylediği bir cinayet davasının tartışılmasını dinledik.
DNA tamamen aynı ve hiçbir diş kaydı yok” yazısı devam ediyor.

Gönderi, 1000’den fazla beğeni ve çok sayıda eğlenceli yorumla viral oldu.

Bir kullanıcı şöyle yazdı: “O çok güzel. Tanrı herkesin neden çığlık attığını biliyor. O zararsız. Onu kurtardığın için teşekkürler.” Bir başkası, “İnsanların neden baykuşlardan bu kadar korktuğunu anlayamıyorum. İnsanların bir duruşma sırasında kopya çektikleri sahneyi ancak hayal edebiliyorum.”

Üçüncüsü, “Benim sorum şu, bir sulh mahkemesinin tavanında neden bir delik var? Güzel baykuşu kurtardığın için teşekkürler.” Dördüncüsü ekledi, “İnsanların neden kuşlardan bu kadar korktuğunu anlamıyorum.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın