Anand Mahindra’nın Pazartesi günü yaptığı motive edici tweet’in “bütüncül bir felsefesi” var. Gönderiye bakın

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bay Mahindra’nın tweet’i 170.000’den fazla görüntülendi ve 2.500’den fazla beğeni aldı.

Sanayici Anand Mahindra, sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken ilginç ve bilgilendirici paylaşımlarıyla tanınıyor. “Pazartesi Motivasyonu” mesajları, çalışma haftasının ilk gününde takipçilerine destek vermeyi amaçlıyor. Bu sefer Mahindra Group başkanı, bir kişinin geçmişte, şimdi veya gelecekte nerede yaşadığını gösteren bir Venn diyagramı paylaştı.

Bay Mahindra tweetinde sık sık tabloya baktığını söyledi. “Bu bütünsel bir felsefe, ancak özellikle yeni bir haftaya başlarken yararlıdır” diye yazdı. Sanayicinin “Pazartesi motivasyonu” ile ilgili bir tavsiyesi de vardı – şimdiye odaklanın.

“Geçen hafta pişmanlığa takılıp kalmayın ya da gelecek korkusuyla felç olmayın. Dikkatli kalın ve şimdiki ana odaklanın. Adım adım. #MondayMotivation,” diye yazdı Bay Mahindra, 10 milyondan fazla takipçisine.

Aşağı bak:

Sürekli baktığım bir tablo. Bu bütünsel bir felsefedir, ancak özellikle yeni bir haftaya başlarken faydalıdır. Geçen haftayla ilgili pişmanlık içinde takılıp kalmayın ya da gelecekle ilgili korkuyla felç olmayın. Dikkatli kalın ve şimdiki ana odaklanın. Adım adım. #PazartesiMotivasyonupic.twitter.com/UKK8yUFASS

— anand mahindra (@anandmahindra) 20 Mart 2023
Tabloya göre suçluluk, utanç, pişmanlık, depresyon ve aşırı analiz ‘geçmiş’ ile ilişkilendirilirken, ‘gelecek’ korku, ne olursa olsun, bilinmeyen korkusu ve karamsarlıktan oluşuyordu.

Ama şimdiki zamanda yaşayanların çok farklı özellikleri var. Açıklık, kabullenme, yaşama sevinci, anlayış, iç huzur ve şükran “Şimdi” sekmesi altında listelenir.

Bay Mahindra’nın sadece birkaç saat önce paylaştığı tweet, şimdiden 170.000’den fazla görüntülenme ve 2.500’den fazla beğeni topladı. Netizenler konu hakkında yorum yapmakta gecikmedi.

Ayrıca okuyun | Bir adamın talihsiz iş geçmişinin viral ekran görüntüsü interneti çatlatıyor

Bir kullanıcı, “Basit ama güçlü bir zihniyet değişikliği” yazdı. “Şimdiki anda tamamen mevcut olmak, hayatın lüksüdür. Şimdiki anın her dakika detayına odaklanmak hayatın lüksüdür” dedi bir başkası.

Bir üçüncüsü, “Geçmişi hatırla, geleceği düşün… ama şimdiyi YAŞA” yorumunu yaptı. “Yeni bir haftaya başlamak göz korkutucu olabilir, ancak bu bütünsel felsefe bize dikkatli olmamızı ve şimdiye odaklanmamızı hatırlatıyor. Pişmanlıkların veya korkuların sizi engellemesine izin vermeyin. Her seferinde bir adım atın ve haftanızı fethedin!” Dördüncü olarak ifade edildi.

Anand Mahindra hevesli bir sosyal medya kullanıcısıdır. Sık sık netizenlerin ilgisini çeken büyüleyici gönderiler paylaşıyor. Ayrıca ilham veren insanların birçok öyküsünü genişletti ve cesaretlendirmeyi hak edenlerin dikkatleri üzerine çekmesine yardımcı oldu. Sanayicinin Twitter’da 10 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın