Adam Kate Winslet’in Yanında Otururken Uçakta Yanlışlıkla Titanic Şarkısı Çaldı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bayan Olsen, Bayan Dion’un ikonik Titanic marşı “My Heart Will Go On”u seslendirdi.

İçerik yaratıcısı Chris Olsen’in Kate Winslet ile yaşadığı komik ve tuhaf an, interneti kasıp kavurdu. Bay Olsen, yakın zamanda Cannes’dan Londra’ya giden bir uçuşta Oscar ödüllü bir aktrisle yaşadığı kısa karşılaşmayı anlattı.

Celine Dion, sert kişi sendromu olarak bilinen nörolojik bir bozukluk teşhisi konulduktan sonra kısa süre önce 2023 ve 2024 konser turlarını iptal etti. Haberlerde olduğu gibi, Bayan Dion’a göre Bayan Olsen, yanında Kate Winslet’in oturduğunu fark etmeden Bayan Dion’un ikonik Titanic marşı “My Heart Will Go On”u seslendirdi.

İçerik oluşturucu, kendisine tahsis edilen üçüncü sıra yerine ikinci sıraya oturdu. Pencere koltuğuna oturan bir kadının yanında oturuyordu. “Farkında olmadığım şey şu ki, AirPod’larım henüz bağlanmadı, bu yüzden Celine yüksek sesle çalmaya başladı. “It’s All Coming Back to Me Now” bir saniye çalıyor, “I Surrender” bir saniye çalıyor, “My Heart Will Go On” bir süre çalıyor ve olan bu. çok gürültülü ama ben fark etmiyorum,” diye devam etti Chris Olsen.

Kısa bir süre sonra, bir uçuş görevlisi Bay Olsen’e yaklaştı ve koltuk numarasını istedi. Çok geçmeden yanlış sırada oturduğunu fark etti. Pencere koltuğundaki kadından “tanıdık” göründüğünü düşünerek özür diledi.

Olsen, onunla daha önce tanışıp tanışmadığını hatırlamaya çalıştı. Çantasında bir yazı gördü. Hızla onun yan profilinin bir fotoğrafını çekti ve görüntüyü inceledi. Kısa süre sonra Oscar ödüllü Kate Winslet’in yanında oturduğunu fark etti.

Bay Olsen, başlığına şunları yazdı: “KATE, BUNU GÖRÜYORSANIZ, ÜZGÜNÜZ, BİLMİYORDUM.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın