Adam, ayrılığı onaylamak için kız arkadaşına “Kapanış Mektubu” gönderdi, İnternet tepki gösterdi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Adam mektubu kız arkadaşı adına yazdı.

İlerlememize yardımcı olduğu için bir ayrılıktan sonra kapanış bulmanın önemini sık sık duyduk. Derece olmadan, suçluluk, kızgınlık ve pişmanlık hakim olur ve insanları ömür boyu yaralı bırakır. Basitçe söylemek gerekirse, kapatma, bir durumu anlamlandırma ihtiyacımızı ifade eder. Sağlıklı bir şekilde ilerlemek için bu duyguları işlememiz gerekiyor. Bundan bahsetmişken, bir Twitter kullanıcısı, kız arkadaşına imzalaması ve resmi olarak ayrılması için bir “Kapanış Mektubu” gönderdikten sonra viral oldu.

Velin isimli kullanıcı, Twitter’da kız arkadaşıyla yaptığı sohbetin yanı sıra onun adına yazdığı mektubun ekran görüntüsünü paylaştı. Mektupta Velin, ilişkilerini yeniden gözden geçirmelerine neden olan birkaç neden olduğunu ifade etti. Ardından belgeyi imzalayıp kendisine göndermesini istedi.

Mektubun resmini paylaştı ve altına “Arkadaşlar evet dedi ve artık resmiyet kazandı” açıklamasını yaptı.

Beyler evet dedi ve artık resmiyet kazandı. pic.twitter.com/u0r2wW3o5H

— Velin (@velin_s) 28 Şubat 2023
Mektupta şöyle yazıyordu: “Umarım bu mektup sizi sağlıklı bulur. Beni endişelendiren bir konuyu ele almak için biraz zaman ayırmak istiyorum. Geçenlerde, ilişkimizi yeniden gözden geçirmeme neden olan bir şeyin farkına vardım. İlişkimize devam edemeyeceğimi üzülerek bildiririm.”

“Lütfen kararımın sizi bir kişi olarak yansıtmadığını anlayın. Sen güzel bir insansın ama aldığım bu bilgi beni rahatsız etti ve ilişkimizin temellerini sorgulamama neden oldu. Dürüstlüğe ve dürüstlüğe değer veren biri olarak bu duyguyu görmezden gelemem. Umarım bu kararın benim için kolay olmadığını anlamışsınızdır. Yine de kendime ve ideallerime sadık kalmamın benim için çok önemli olduğuna inanıyorum. Size bol şans diliyorum ve umarım kararıma saygı duyarsınız.”

Başka bir tweet’te, bu sadece bir “durum” olduğu için mektubu kendisiyle bitirmek isteyen kız adına yazdığını yineledi.

Bitirmek istediği için ona bir mektup yazdım falan filan

— Velin (@velin_s) 28 Şubat 2023
Tweet viral oldu ve birçok insan onun yaratıcılığına ve benzersiz yaklaşımına hayran kaldı. Bir kullanıcı şöyle açıkladı: “Hala daha önce tanıdığım insanlardan daha iyi bir iletişimci. Bir başkası şöyle yazdı: “Şablon için teşekkürler. Bunu erkek arkadaşıma göndereceğim ki o da bekar kalsın.”

Bir üçüncüsü, “Efsaneler yok olmaz. Bir kapanış mektubu imzalayarak gelecekleri var.” Dördüncüsü, “Ayrılıklarla başa çıkmak için ne kadar benzersiz bir yaklaşım ve evet, Dr Sheldon Cooper’ın oda arkadaşı anlaşmasından sonra karşılaştığım en komik belge!”

Birçoğu, gelecekte ihtiyaç duymaları durumunda belgeyi ele geçirmek istediklerini de söyledi. Ancak bazıları da mektubu garip ve duyarsız buldu. Beşinci bir kullanıcı, “Birisi bana bunu gönderseydi, bir daha asla kendi kendime konuşmazdım” dedi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

UP Mathura’da büyük “Lathmar Holi” kutlamaları