6. kattan düşen kedi arabanın camına çarptı, mucizevi bir şekilde hayatta kaldı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kedinin hayati tehlikesi bulunmuyor.

Tayland’ın Bangkok kentinde altı katlı bir binadan düşerek altına park etmiş bir arabanın arka camına çarpan kedi mucizevi bir şekilde hayatta kaldı. metrobildirildi.

Arabanın sahibi Apiwat Toyothaka, 27 Mayıs’ta Facebook’ta Shifu adlı kedi ve arabasının arka camı kırık bir fotoğrafını paylaştı. “Mal sahibi beni sabah 7’de aradı ve kedi olduğunu söyledi” diye yazdı. Konu hakkında kafam karıştı. Sadece arabamın üzerine düşen bir kediydi. Ancak bu kedi 8,5 kiloydu ve arabamın camını kırdı. “Tamam, şimdi anladım.”

Buradaki resimlere göz atın:

27 Mayıs’ta kedi, sahibinin balkon duvarında yürürken bir binanın altıncı katından kayıp düştü. Olayı öğrenen araç sahibi, kaza mahalline vardığında arabasının arka camının kırılmış olduğunu gördü. Ayrıca kedinin sahibinin onu kucağında tuttuğunu da gördü.

Kedi daha sonra veterinere götürüldü ve birkaç çürük, iki kırık pençe ve şişmiş bir burun olduğu bulundu – ancak hayati tehlike oluşturan yaralanmalar olmadı.

Bay Toyothak, arabasındaki hasara rağmen kazanın kasıtsız olduğu için kızgın olmadığını söyledi. Daha sonra birçok kişinin kedi için endişelenmesinin ardından takipçilerine ve arkadaşlarına da Shifu’nun durumu hakkında bilgi verdi.

Bu arada, yaşadığı apartman katı bir evcil hayvan yasağına sahip olduğu için mal sahibi 1.000 THB (yaklaşık 2.382 rupi) para cezasına çarptırıldı.

Arabanın sahibi Monruthai Klinsuk, yerel basına, “Kedi şimdi sahibinin evinden alındı.” Bu yüzden lütfen onun hakkında olumsuz bir şey söyleme. Kedilere bakmak zordur ve her şey tesadüfen olmuştur. “Kedi sahibi dersini aldı ve evcil hayvanının kilo vermesine yardım etmeye çalıştı.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın